Ubiór eleganckiego mężczyzny to nie tylko koszula i garnitur. Warto urozmaicać wygląd odpowiednią biżuterią. Sprawdź jakie dodatki nadadzą stylizacji pazura i animuszu.

Odpowiednia ozdoba na szyję dla mężczyzny 

Coraz popularniejsza biżuteria dla panów jest chętnie wybierana na prezent dla męża, ojca, brata, czy kolegi. Na rynku jest też ogromny wybór gustownych dodatków. Dużym powodzeniem cieszą się między innymi zawieszki męskie złote, które pięknie prezentują się na szyi. Ich charakter jest bardzo zróżnicowany, można wybierać wśród takich wzorów, jak: 

  • krzyże, 
  • czaszki, 
  • róże wiatrów, 
  • medaliki z Matką Bożą i inne. 

Wyjątkowa symbolika męskich dodatków 

Mężczyźni chętnie wybierają biżuterię, która ma dla nich znaczenie lub ma interesujący wzór. Z tego względu znajdziemy duży wybór zawieszek o kształtach nawiązujących do religii, siły, morza, czy szczęścia. Manifestują one często wiarę mężczyzny, jego miłość do kobiety, podróżowanie, żeglugę, sport. Nie należy jednak tak kategoryzować pobudek panów, gdyż dla niektórych noszenie dodatków może mieć jak najbardziej charakter czysto estetyczny.  

Do czego założyć łańcuszek z ozdobą? 

Niewątpliwie złota ozdoba na szyję do łańcuszka będzie dobrze prezentować się do koszuli białej, czarnej lub w innych żywych kolorach, jak czerwony, ciemnoniebieski, czy w odcieniu butelkowej zieleni. Obecnie zawieszki chętnie są noszone do codziennych stylizacji i dobrze wyglądają w zestawieniu ze zwykłą koszulką i spodniami jeansowymi. Możemy założyć do tego sportowe buty i casualową marynarkę – taki komplet będzie prezentował się swobodnie i gustownie. 

Dodatek na rękę – siła i elegancja 

Zyskującą na popularności biżuterią jest również złoty sygnet męski, który coraz częściej jest noszony przez panów niezwiązanych z biznesem lub branżą muzyczną. Noszony na ręce świetnie dopełnia eleganckie i codzienne stylizacje. Jest dość masywny i jednocześnie minimalistyczny, co nadaje mu dość uniwersalnego charakteru. Może stanowić wyjątkowy prezent na jubileusze i inne wyjątkowe okazje jak narodziny dziecka, przejście na emeryturę, czy rozpoczęcie nowej pracy. 

Gdzie szukać biżuterii dla siebie i bliskich? 

Szukając nietuzinkowego złotego sygnetu, warto zajrzeć na stronę sklepu Zeccoro, gdzie znajdziemy modele klasyczne ze zdobieniami lub bez. Zdecydowane proste kształty i misterne wykończenie spodoba się każdemu panu. Szykowne męskie zdobienia nadają niepowtarzalnego wyglądu tej ozdobie, która świetnie prezentuje się na różnych dłoniach i pasuje na wiele okazji. Sygnet to tego typu dodatek, który często po latach nabiera wagi sentymentalnej, staje się ważnym elementem tradycji rodzinnej i przekazywany jest z ojca na syna. Warto o tym pamiętać, gdy będziemy chcieli wybrać oryginalny prezent dla bliskiej osoby. 

Czy ze względów estetycznych, sentymentalnych czy poglądowych – mężczyźni coraz częściej noszą biżuterię. Jeśli szukasz odpowiedniego dodatku dla siebie lub na prezent dla bliskiej osoby sprawdź najnowszą ofertę sklepu Zeccoro, gdzie znajdziesz duży wybór gustownych złotych ozdób męskich.