Żel ze świetlikiem i kolagenem Gorvita

Żel ze świetlikiem i kolagenem Gorvita


W upalne lato nie tylko nasze ciało pragnie lekkich balsamów do ciała ale i twarz, a szczególnie okolice oczu, które także odczuwają ciepło i skwar dlatego do letniej pielęgnacji idealnie nadają się żelowe kosmetyki. W ostatnim czasie miałam przyjemność testować żel ze świetlikiem i kolagenem Gorvita, który okazał się delikatnym, a równocześnie i skutecznym kosmetykiem. Jak przystało na krem, czy też żel pod oczy opakowanie to klasyczna mała tubka z małym otworkiem, którym wydobywa się  przezroczysty, delikatny, szybko wchłaniający się żel pod oczy, który się nie roluje i nie lepi, a więc bez problemu możemy nałożyć makijaż po nałożeniu kremu.  W opakowaniu mieści się 20 ml żelu, który jest naprawdę wydajny, a więc wystarczy nam spokojnie na kilka miesięcy użytkowania jak i cieszenia się efektami. 

Związku z tym iż sama tubka, w której znajduje się krem jest bardzo małą sprzedający zadbał o to aby krem był nie tylko w plastikowej tubce ale i w kartonowym opakowaniu, na którym to właśnie zajdziemy szereg istotnych informacji w języku polskim. 

Zapach kosmetyku jest bardzo naturalny i taki prostolinijny nic w nim nas nie urzeknie i nie zatrzyma bo po prostu go za specjalnie nie ma. 

Działanie? Cóż to kolejny produkt marki Gorvita, który się u mnie zdecydowanie bardzo dobrze sprawdził, a żel pod oczy pięknie wygładza skórę wokół ocząt nawilżając ją przy tym i sprawiając, że jest bardziej gładka i napięta. Dodatkowo moje cienie pod oczami się zdecydowanie delikatniejsze, a o opuchniętych oczach można zapomnieć, czy to tak zwanych ciężkich powiekach bo jak wiemy nasze oczy też potrafią być zmęczone po całym dniu, a tutaj to uczucie faktycznie po jakimś czasie ulega zmniejszeniu.  Jeśli chodzi o działanie przeciwzmarszczkowe myślę, że tutaj ma jeszcze czas aby się wykazać. 


Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *