Zachciewajki Kaśki

Kobiece zachcianki, każda takie ma, mniejsze czy większe, ale u każdej się pojawiają. U mnie wygląda to tak, że, jak coś mi się zachce, to będę krążyć wokół tego, aż to posiądę. Czasami trwa to dłużej, a czasami krócej. Moja lista zachciewajek i marzeń materialnych, bo moje marzenia dziele na te, co mogę kupić za kasiorę i takie, których nie da się za nic w świecie kupić. Trzeba mocna wierzyć, że się spełnią i robić wszystko w tym kierunku.
Moja obecna lista zawiera typową kobiece zachciewajki taki jak chęć posiadania szczoteczki do oczyszczania twarzy czy upiekniaczy marki Mac. Która by ich nie chciała :) Z moje listy wyłania się też pierwiastek męski, co przejawiaj się przez pragnienie gry Wiedźmin 3. Oglądając Remigiusz Maciaszek i jego filmiki z tej gry, zakochałam się w Wiedźminie i w filmach Remigiusza. Nikt nie umie tak komentować rozgrywki. 
Moja lista zahacza też o pragnienie rozwijania swoje pasji, jako jest fotografia i uczestniczenia w kolejnych kursach czy warsztatach fotograficznych. Byłam już na dwóch kursach u Ugryź Fotografię i mam nadzieje, że to kiedyś powtórzę. 
Moim takim marzeniem materialny jest aparat ortodontyczny, ale mam nadzieje, że moja świnka skarbonka się napełni i będę mogła odhaczyć i to marzenie z mojej listy.
Wkrótce spełni się z inne marzenie i już nie mogę się tego doczekać. Wartą czekać i spełniać marzenia. 

”I tylko jedno może unicestwić marzenie – strach przed porażką.”

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *