WYNIKI KONKURSU ze sklepem Bezpieczna Rodzina

Zobacz blog

WYNIKI KONKURSU ze sklepem Bezpieczna Rodzina

Dzisiaj zapraszam Was na wyniki konkursu 
ze sklepem Bezpieczna Rodzina. 
Bezpieczna Rodzina by Loconto firma programistyczna specjalizująca się w tworzeniu indywidualnych systemów informatycznych dla Klientów korporacyjnych i instytucjonalnych.
Lider w zakresie serwisów lokalizacyjnych (Location Based Services) i serwisów opartych o technologie GSM i GPRS wykorzystujących usługi MMS, SMS i WAP. Specjalizuje się w realizacji usług zwiększających poczucie bezpieczeństwa, dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii lokalizacji i monitoringu.

Produkty i wdrożenia zrealizowane przez Locon zyskały uznanie i spełniły oczekiwania wielu Klientów. O jakości i nowatorstwie rozwiązań może świadczyć wiele nagród i wyróżnień na prestiżowych imprezach, a także wysoka ocena i uznanie produktów pośród odbiorców indywidualnych.

Wiodące produkty to:

Gdzie Jest dziecko – lokalizator dostępny za pomocą SMS, www i aplikacji mobilnej umożliwiający rodzicom poznanie miejsca pobytu ich pociech
Bezpieczna Rodzina – nowatorska i jedyna usługa lokalizacyjno-komunikacyjna w Europie dostępna w formie aplikacji instalowanej na telefonie osoby lokalizowanej.
Bezpieczny Dom – monitoring dla domu lub biura dostępny za pomocą aplikacji mobilnej i serwisu www
Gdzie Jest Auto – lokalizator samochodowy z funkcjami alarmowymi.

Z góry bardzo Was przepraszam za opóźnienie w ogłoszeniu zwycięzcy, jednak nie przewidziałam, że jest sezon urlopowy i oczekiwałam trochę dłużej na porozumienie ze sklepem. Dziękuję za wyrozumiałość.


Nagrodę zgarnia:
Małgorzata Mp
Serdecznie gratuluję i czekam na dane do wysyłki nagrody
 oraz kolor wybranego smartwatcha :

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *