Wszystkiego najlepszego, czyli 2 urodziny bloga!

Zobacz blog

  Sto lat, sto lat! Nie mogę uwierzyć, że publikuję tutaj posty już od dwóch lat! Nie do końca jestem z siebie dumny, bo przez ten czas mogło być ich znacznie więcej. Niemniej moją dewizą w prowadzeniu bloga jest stawianie na jakość a nie na ilość.  
 Mam nadzieję, że zauważacie, że każdy z postów, które publikuje dla Was jest skrupulatnie przygotowywany. Potrafię je po stokroć analizować i modyfikować. Ba, jestem w stanie główkować nad jednym słowem kilka kwadransów. Staram się być profesjonalistą i wszystko za co się zabieram chciałbym żeby było bezbłędne. Czasem wychodzi mi to lepiej, czasem gorzej. Niestety jestem tylko człowiekiem. Aczkolwiek nigdy nie polubię tej „wymówki”. 
Chciałbym podziękować wszystkim moim czytelnikom. Tym, którzy systematycznie śledzą mojego bloga i zaglądają tutaj z każdą nową notką. To bardzo miłe zebrać jakiekolwiek grono odbiorców, którzy autentycznie czytają to co przygotowuję i zostawiają mi tego dowody w postaci np. komentarzy. Cenię sobie każdą opinię jaką pozostawiacie.

 I istotnie WSZYSTKICH gorąco zachęcam do ich pozostawiania, jak także do pisania maili czy jakiejkolwiek interakcji ze mną. Chciałbym poznać wszystkich do których trafiają moje słowa. Uczucie, że kogoś naprawdę mogę czymś zainteresować jest niezwykłe. Motywuje do dalszego działania.

Dziękuję także przelotnym wędrowcom i tym, którzy pojawiają się tutaj sporadycznie, na kilka chwil. 
Pomyślałem, że uczczę urodziny w formie małego prezentu dla Was. Tak, dzisiaj to „solenizant” daje prezent swoim „gościom”. Jest nim sesja zdjęciowa, która jest rzadkością na blogu. Wiem jednak, że zawsze te posty cieszą się wśród Was niemałym zainteresowaniem. Więc czekam jak zwykle na Wasze opinie dotyczące zdjęć i stylizacji.
koszula – Pull&Bear | spodnie – H&M | szelki – H&M | buty – Converse | okulary – aliexpress
Na koniec życzę sobie sam kolejnych dwóch lat mile spędzonych tutaj oraz nieustannie przybywających nowych czytelników. Bez Was to nie ma sensu. Trzymajcie się! : )  

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *