Wspomnienia

Zobacz blog

Piękne chwile, które pozostają w naszej pamięci są czymś niezwykłym. Możemy się nimi dzielić z każdym lub zatrzymać dla siebie w sekrecie. Mogą niezwykle rozweselić bądź wprowadzić w stan zadumy, zamyślenia. Miłe wspomnienia warto pielęgnować. Można nawet je zapisać w zwykłym notatniku, kalendarzu albo w pamiętniku. Czasem dotyczą ukochanej osoby, miłości życia, rodziny, bliskich lub przyjaciół.
Magia wspomnień polega na tym, że potrafią z nami pozostać do końca życia i są w stu procentach niepowtarzalne. Nie są tak ulotne jak potrafi być sama przyjaźń. Warto cieszyć się każdą chwilą dającą nam szczęście, radość lub inne pozytywne emocje. Jest to ważne dla każdego z nas.
Piękne wspomnienia mogą nam dać również zachowane pamiątki, istotne prezenty, rzeczy utożsamiane z konkretną chwilą, osobą.
Warto wracać czasami do miejsc, które kojarzą nam się z czymś co tam kiedyś się wydarzyło pozytywnego, miłego, wartego utrwalenia. Odnawiajmy nasze wspomnienia oraz twórzmy nowe. Niech cieszą nas do końca życia!
Małymi kroczkami zbliża się koniec czerwca a pogoda jest bardzo rozkapryszona. Zimno, wietrznie i pada co jakiś czas. Rok temu już byłam pięknie opalona w tym roku nie zdołałam skorzystać z zaledwie kilku słonecznych dni by choć troszkę załapać promieni słonecznych. 
Płaszczyk – NN
Buty – NN
Spodnie – Kiwi Fashion
Bluzka – Hennes Collection
Okulary – CNDirect

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *