Wracam do żywych z drobiazgami

Zobacz blog

Po ostatnim wpisie przepadłam, zapadłam się pod ziemię, po części znikłam z mediów. Mimo, że fotograficznie działam dość dużo. Wszystko sprawą dyplomów. Został mi ponad miesiąc do oddania całej realizacji, a pracy jeszcze sporo. Dlatego to właśnie szkołą i jej ukończenie z dobrym wynikiem stało się moim priorytetem. Jednak obiecuję, że w połowię kwietnia opublikuję efekty. nad którymi tak długo pracuję. Jednak dzisiejszy wpis to nie moje usprawiedliwienia, a recenzja ostatnich drobiazgów, które przyszły mi z dobrze wam znanej u mnie na blogu strony. Mowa o  Dresslily.

Zdecydowałam się zamówić portfel oraz zestaw pomadek. Zacznijmy od portfela, jego poprzednik dość mocno się już zużył, dlatego postanowiłam go wymienić. Wybierając zakup, po raz kolejny decydowałam się na coś mniejszego, jednak równie pojemnego. Przyzwyczaiłam się, że portfel nie zajmuje mi całej torebki i jest to bardzo mądre moim zdaniem rozwiązanie. Co do samego produktu, jest zrobiony z bardzo przyjemnego materiału i ma dużą ilość kieszonek na karty, co również uważam za plus.dodatkowo ma bardzo pojemną dużą kieszeń na większe banknoty. Minusy? Na pewno miejsce na drobne, jest bardzo niewygodne, mimo, że jego lokalizacja jest trafna, to trudno wyciągnąć pieniądze. 

PORTFEL _ LINK
Drugim moim wyborem, można uznać, że dodatkowym był zestaw 6 pomadek. Pomadki, które mają bardzo zróżnicowane opinię. Jedni je lubią, dla reszty to po kicz. Osobiście je lubię, mimo ich trochę za rzadkiej konsystencji i bardzo wysuszaniu ust. Mają bardzo fajną pigmentacje jak i trwałość. Dodatkowo są odporne na wodę. wybrałam zestaw bardziej stonowany. Zaskoczył mnie tylko niebieski, który faktycznie jest niebieski. W każdym zestawie jednak znajduje się takie szalony. Jednak myślę, że wykorzystam go kiedyś do sesji. 
POMADKI _ LINK 
Niżej jeszcze jedna informacja, jednak pora ostatnią ode mnie. Mam przygotowane zdjęcia już do kolejnego wpisu, więc postaram się teraz nie przepadać na tak długi czas. Tym razem kończę i zapraszam do odwiedzenia strony. 

A teraz słów kilka od przedstawiciela, z którym mam kontakt:
Here are the new arrival: www.dresslily.com
It’s time to refresh your wardrobe! DressLily prepare the best high-quality but low-prices products for you, make you free under all occasion for Monday to Friday
Use code:DLBF20 with 20% discount:  
Over 10usd, save 2usd; Over 20usd, save 4usd; Over 30usd, save 6usd; Over 40usd ,save 8usd; Over 50usd, save 10usd; Over 60usd, save 12usd; Over 70usd, save 14usd; Over 80usd, save 16usd; Over 90usd, save 18usd; Over 100usd, save 20usd;Over 110usd, save 22usd; Over 120usd, save 24usd; Over 130usd, save 26usd; Over 140usd, save 28usd;

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *