Wiskozowa sukienka w kwiaty | Peek&Cloppenburg sklep online

Wiskozowa sukienka w kwiaty | Peek&Cloppenburg sklep online

wiskozowa_sukienka_w_kwiaty_peekcloppenburg_sklep_online

Są sklepy, które odwiedzam częściej i te, w których bywam nieco rzadziej. Nic nadzwyczajnego. W Peek&Cloppenburg byłam ostatnio 3 lata temu. Ich oferta, choć konkurencyjna pod względem jakości, wydawała się być nie na moją kieszeń. Tak przynajmniej mi się wtedy wydawało. Dziś wiem, że nie dokonałam wnikliwej analizy. Kiedy marka odezwała się do mnie z propozycją współpracy, postanowiłam zrobić kolejne podejście. Tym bardziej, że uruchomili niedawno sklep online!

Przekrój cenowy jest bardzo szeroki: od rzeczy bardzo tanich (do 50 zł) po te nieco droższe, oraz modele premium (powyżej 1500 zł). Należy pamiętać, że Peek&Cloppenburg jest sklepem multibrandowym, co oznacza, że znajdziemy tam rzeczy różnych marek.

wiskozowa_sukienka_w_kwiaty_peekcloppenburg_sklep_onlinewiskozowa_sukienka_w_kwiaty_peekcloppenburg_sklep_onlinepeekcloppenburg_sklep_online_wiskozowa_sukienka_w_kwiaty_sesja_nad_morzempeekcloppenburg_sklep_online_wiskozowa_sukienka_w_kwiaty_sesja_nad_morzem

Uznałam, że do stworzenia dzisiejszego wpisu wybiorę rzeczy przyjazne mojemu portfelowi. Być może również Waszym. Już kiedy pokazywałam na Insta Stories zdjęcie z przymierzalni, dostałam dziesiątki pytań o tę sukienkę. Jest wykonana w 100% z wiskozy. Co istotne, łącznie z podszewką! To bardzo wygodny fason z kieszeniami i gumką w pasie, który moim zdaniem ładnie układa się na sylwetce. W sklepie online zaczyna brakować rozmiarów, ale jeśli spodoba Wam się ta sukienka, znajdziecie podobne wiskozowe modele (marki Jake*s albo Review) w równie przystępnych cenach.

Kiedy będziecie przeglądać ofertę sklepu, zwróćcie też uwagę na swetry. W Peek&Cloppenburg kupicie wełniane swetrzycha, o które tak trudno w innych sieciówkach!

peekcloppenburg_sklep_online_wiskozowa_sukienka_w_kwiaty_sesja_nad_morzem peekcloppenburg_sklep_online_wiskozowa_sukienka_w_kwiaty_sesja_nad_morzem peekcloppenburg_sklep_online_wiskozowa_sukienka_w_kwiaty_sesja_nad_morzem peekcloppenburg_sklep_online_wiskozowa_sukienka_w_kwiaty_sesja_nad_morzem peekcloppenburg_sklep_online_wiskozowa_sukienka_w_kwiaty_sesja_nad_morzempeekcloppenburg_sklep_online_wiskozowa_sukienka_w_kwiaty_sesja_nad_morzem


Zdjęcia: Piotr Rudzki
Postprodukcja: Paulina Rudnicka


*wpis powstał we współpracy z marką Peek&Cloppenburg

Artykuł Wiskozowa sukienka w kwiaty | Peek&Cloppenburg sklep online pochodzi z serwisu Kapuczina.

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *