Winogronowy tonik

Dziś Kochani mam dla przyjemniaczka o pięknym winogronowym zapachu. Mowa o odświeżającym toniku witaminowym od Garniera.

Od producenta
Czy odświeżający tonik witaminowy Garnier Essentials jest stworzony dla mnie? Tak, jeśli masz skórę normalną lub mieszaną i poszukujesz produktu witaminowego, który wzmacnia, odświeża i łagodzi skórę. Jak działa? Jego formuła z neutralizującym toksyny ekstraktem z winogron i prowitaminą B5 usuwa ze skóry zanieczyszczenia (pozostałości po makijażu, toksyny, kurz) dbając o jej komfort. Skóra jest oczyszczona, świeża i wzmocniona. Nasza filozofia Garnier Skin Naturals. Pierwszeństwo dla naturalnych składników pozyskiwanych dzięki metodom, które pozwalają zachować jakość i czystość. Kosmetyki testowane dermatologicznie. Produkty o udowodnionej skuteczności.

Moja opinia 

Pierwszym wielkim plusem toniku jest piękny winogronowy zapach. Delikatny, przyjemny i niechemiczny. Po zaaplikowaniu produktu na wacik i przetarciu nim twarzy czuć, przyjemnie oczyszczenie i odświeżenie skóry twarzy. Nie podrażnia oczu, nie powoduje pieczenia ani innego dyskomfortu. Wchłania się całkowicie, nie zostawia żadnego filmu na twarzy nawet w minimalnym stopniu. Idealny do porannego oczyszczania i odświeżenia twarzy. Do wieczornej pielęgnacji, moim zdaniem jest za delikatny i może nie dać sobie rady z większymi zanieczyszczeniami, które pojawią się w ciągu dnia na skórze twarzy czy resztkami makijażu. Tonik idealny na letnie odświeżenie twarzy, w ciągu gorącego letniego dnia. Produkt nie zawiera alkoholu, za czym idzie brak jakiegokolwiek podrażnienia. Chętnie go zatrzyma na lato i będę korzystać w letnie i gorące dni. 
Pojemność: 200 ml
Cena: 11–15 zł

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *