Whitehaven beach

Whitehaven beach

Nie wiem ile razy w życiu wpadnę jeszcze na pomysł, żeby wystawić siebie na małą (lub większą) próbę, ale najwyraźniej jestem jedną z tych osób którym to jest po prostu potrzebne.

Processed with VSCO with c1 preset

Tak więc od dłuższego czasu, chodziło mi kilka pomysłów po głowie, ale żaden z nich nie wydawał się być wystarczająco racjonalny aby wprowadzić go w życie, aż nagle za sprawą jednego, dziwnego, ale to bardzo, bardzo dziwnego zbiegu okoliczności – i tutaj moment godny rozważenia – czy to był właściwie zbieg okoliczności? ( z tymi zbiegami okoliczności to jest tak, że w nie w zasadzie nie wierzę). Za sprawą tego wydarzenia, zaczęłam rozważać pewną opcje, która poniekąd łączyłaby coś ze wszystkim innych  i cechowała się jednym dodatkowym atutem.

IMG_5424

Zaczęłam się uczyć na własną rękę, cały czas jeszcze analizując i kwestionując wszystkie aspekty mojego poniekąd planu. Trochę to wszystko tajemniczo brzmi, ale jak będzie się czym dzielić, na pewno się podzielę.

Processed with VSCO with c1 preset

A teraz wracam na przepiękną wyspę Whitsunday ❤

IMG_5434

Kolejne wręcz nieopisywalne miejsce w jakim szczęśliwie udało mi się być. Zdjęcia nawet  w 50 procentach nie odzwierciedlają prawdziwego widoku. Niesamowite jest to ile czarujących i różnorodnych miejsc kryje w sobie Australia. Jeden kraj a tak bardzo zróżnicowany – to chyba lubię najbardziej.

Processed with VSCO with c1 preset

Każdego w życiu satysfakcjonują inne rzeczy. Ciekawe, że to co jest moją motywacją i satysfakcją, jest czymś kompletnie nieinteresującym dla kogoś innego – i odwrotnie. To takie piękne, że jesteśmy różni. Czasami to zajmuje wiele czasu, żeby zrozumieć, że każdy ma swoją drogę. Jedne są bardziej a drugie mniej do siebie podobne, ale wszystko sprowadza się do tego, że patrząc na drogi innych ludzi, możemy się wiele nauczyć o samych sobie, a także wiele zrozumieć.

IMG_5058

Czasami wybierając drogę częściowo nie działamy rozważnie – pojawiają się pytania, wątpliwości – by po kilku latach przecierania szlaków zrozumieć, że lepszej nie mogliśmy wybrać, bo ta droga nas ukształtowała. I teraz patrząc na siebie widzimy niby tę samą osobę a jednak zupełnie inną – z tym całym bagażem kolorowych doświadczeń.

IMG_5154

A więc idźmy każdy w swoją stronę, zobaczymy ile razy nasze drogi się jeszcze skrzyżują, a może będziemy szli razem równolegle w tym samym kierunku, nawet o tym nie wiedząc.

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *