Welurowa spódnica midi – total vintage

Welurowa spódnica midi – total vintage

Macie czasem tak, że w lustrze wygląda wszystko cacy, a na zdjęciach fatalnie? Fryzura, makijaż czy stylizacja. Często nawet zastanawiam się nad tym czemu na zdjęciach wyglądamy inaczej niż w lustrze i który z tych wizerunków jest ten prawdziwy. Mimo, że zarzuca się mi niebywałą fotogeniczność mam wrażenie, że moje odbicie w lustrze jest ładniejsze niż wygląd na zdjęciach. Też tak macie? Może to normalne, ale dziś wybierając zdjęcia z ostatniej sesji aż się przeraziłam. Takiej katastrofy dawno nie było. I moja ulubiona welurowa spódnica midi stała się moją znienawidzoną.

Mogłabym olać te foty, usunąć, zapomnieć. Ale gdzie wtedy mój autentyzm? Chociaż patrząc na ostatnie poczynania blogerek modowych wydaje mi się, że naturalność i autentyzm się nie sprzedają. Zaczyna się kręcenie, usuwanie starych postów, nieprzychylnych komentarzy. Wielkie retusze, modyfikacje. Ja nadal pozostanę dziewczyną z sąsiedztwa, której czasem coś nie wyjdzie, która czasem wygląda jak własna babcia. Ale to jest dla mnie wartość, a nie sztucznie napompowane statystyki nabite przez osoby, które chcą przyjrzeć się nowym, napompowanym ustom i biustom.

Wracając do clue, czyli ciuchów. Nie połączę już tej bluzki ze spódnicą. W zasadzie to mam zamiar je obie schować głęboko w szafie i na chwilę o nich zapomnieć. Tak jak zapomniałam o głowie przy zakupie welurowej, złotej, plisowanej spódnicy midi na gumce. Ale czasem wyobrażam sobie stylizację idealną i szaleję na zakupach, by potem się rozczarować, bo modelka w mojej wizualizacji była 20 kilo lżejsza niż ja. Za to nie mam zamiaru zapominać o torebce ze sklepu Zaful. Kocham buty i torebki właśnie dlatego, że dobrze wyglądają niezależnie od mojej tuszy.

Beżowo-złoty look a’la własna babcia potraktuję jako modowy eksperyment. A jak wiadomo nawet najgorszy w skutkach modowy eksperyment jest lepszy od bezpiecznej nudy. Welurowa spódnica midi nie była moim najlepszym zakupem. Wiem już też, że na chwilę obecną bluzki typu bombka nie są dla moich bioder najlepszym rozwiązaniem. A tak je lubiłam…

torebka Zaful 25$

spódnica h&m 30 zł

bluzka prezent

buty merg.pl

The post Welurowa spódnica midi – total vintage appeared first on Marionetka Mody.

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *