Wąsiska czy elegancko z okularami, muszą lub wstążką? – recenzja naklejek wodnych od EdBeauty

Dzisiaj z rana troszkę o naklejkach wodnych od EdBeauty :) Wąsy były już przedwczoraj w poście z lakierem Laura Conti. Dzisiaj także o eleganckim wydaniu paznokci, ale w śmiesznym stylu :)


Moja opinia: Arkusz „elegancki” jest pojedynczy, bez opakowania. Na arkuszu mamy numer, po którym znajdziemy go w sklepie internetowym EdBeauty :) Arkusz wąsaty natomiast znalazł się w opakowaniu, na którego odwrocie znajdziemy instrukcję w języku angielskim jak zaaplikować naklejki.


Naklejki łatwo zaaplikować, nie ma problemu z ich nalepieniem, a efekt jaki dają jest miły dla oka :) Plusem jest to, że w chwilę możemy wyczarować oryginalne mani, szczególnie jeżeli nie potrafimy malować wzorków (jak ja ;)).

Naklejki wąsy: >KLIK<


Pazurki po aplikacji naklejek wystarczy jedynie przejechać top coatem, odżywką bezbarwną lub bezbarwnym lakierem i gotowe :) Mani trzyma nam się praktycznie do zmycia paznokci.


Niebywałą zaletą sklepu EdBeauty jest to, że ceny naklejek wodnych są bardzo niskie. Wąsy kosztują tylko 1,00 zł. Na szablonie mamy kilka wielkości, łatwo więc dopasujemy wąsiska do paznokci :)


Naklejki nie brudzą płytki, schodzą wraz z lakierem. 

EdBeauty

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *