Walentynki z Chocolissimo, czyli słodkie prezenty na Walentynki


Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Chociaż jestem zwolenniczką słów, że miłość powinno okazywać się przez cały rok, a nie tylko w ten dzień to dla zakochanych jest on wyjątkowy. Dlatego prezent też powinien być od serca, wyrażający uczucie, czy też słodki. Chocolissimo przygotowało różne prezenty na walentynki.
Oferta Walentynkowa obejmuje słodkie telegramy, serduszka, wymyślne praliny i czekoladki, prezentujące typowe atrybuty kobiet i mężczyzn.


Słodka kartka z życzeniami to sześć pysznych czekoladowych kosteczek z telegramem w środku. Wariantów telegramu mamy kilka. Kartka natomiast jest bardzo ładna, estetyczna, minimalistyczna i oczywiście zaskakująca. Myślę, że mało kto spodziewałby się w kartce czekoladek.


Kolejna propozycja to typowo kobiecy prezent. Która z nas nie lubi torebek, kosmetyków i czekolady? Czy to nie jest połączenie idealne? 


Torebka prawdziwej kobiety to tekturowa torebka w kobiecym, różowym odcieniu ze wstążką imitującą ramię torebki. Wysuwana szufladka ukaże nam czekoladowe kosmetyki- szminkę, pędzel oraz trzy pralinki. Całość zrobiona z belgijskiej czekolady.


Potocznie kiedy się zakochamy mówimy, że strzeliła nas strzała amora. Teraz możemy ukazać to w symboliczny sposób z czekoladkami Czekoladowe Amorki.


Kupidynki z łukiem i strzałą, z których wypływają serduszka to nie tylko pyszny, ale i miły dla oka upominek. Amorki są po prostu urocze, przedstawiają pojawiające się uczucie. W pudełeczku znajdziemy sześć czekoladek.


A może coś bardziej klasycznego? Czekoladowe serce od razu skradnie uczucie drugiej połówki. Dostępne jest w wersji białej, mlecznej i deserowej.


Całość obsypana liofilizowanymi truskawkami i zapakowana w zgrabne, ozdobne pudełeczko. Chocoserce posiada także okienko i ukazuje się od razu w całej okazałości.
Chocolissimo oferuje również inne czekoladowe upominki na 14 lutego, całą ofertę możecie zobaczyć tutaj:
>KLIK<
 Macie już prezenty na Walentynki?

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *