Waiting for snow

Waiting for snow

Witajcie!
Od kilku sezonów parki cieszą się wielkim powodzeniem. Zwłaszcza zimą, gdy szukamy ciepła i komfortu w chłodne i deszczowo-śnieżne dni. Są niezwykle praktyczne i zapewniają świetną ochronę przed różnymi niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. Nie straszny jest już zimny wiatr czy niska temperatura – dzięki swojej długości osłania sporą część ciała, a nieprzemakalny materiał gwarantuje komfort noszenia. Parki nie krępują ruchów, są dość luźne, a do tego uwzględniają kobiece potrzeby w postaci ciekawych aplikacji i ozdób, czy prostych troczków, które możemy zawiązać w talii i podkreślić nieco swoje kształty. 
Po bordowej i czarnej parce z futerkiem przyszedł czas na nowy kolor – granatowy z beżowym obszyciem. Ma szereg zalet m.in. jest niezwykle lekka, posiada obszerny kaptur i wygodne kieszonki oraz misiowe podbicie, które świetnie trzyma ciepło. Przeżyła już swój chrzest bojowy na nartach w zeszły weekend i sprawdziła się bardzo dobrze. Jedyny zarzut? Materiał wierzchni – jest gruby, ale jednak może przemoknąć, gdy trafimy na gorszą pogodę jak deszcz, czy mocne opady śniegu. Jednak na zimowe wycieczki w terenie przy sprzyjających warunkach nadaje się super!

Zdjęcia: Asio
Parka: Shein / Sweter | Sweater: Zaful / Torba i buty | Bag & Shoes: SH / Spodnie i rękawiczki | Trousers & Gloves: Sinsay / Czapka | Hat: H&M

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *