Vipera bezbarwny nawierzchniowy utwardzacz top coat UV

Zobacz blog

Vipera bezbarwny nawierzchniowy utwardzacz top coat UV


Co obiecuje producent? Utwardzając nabłyszcza ultrafioletem. Ożywia i wyostrza kolor lakieru. Zapobiega żółknięciu płytek. Refleksem uatrakcyjnia jasne kolory. Kompatybilny z każdym rodzajem lakieru. Szybko schnie. Ultrafioletowe lampy wyzwalają świecenie Top Coatu.


Opinia: Przetestowałam produkt na dwóch skajnych kolorach – czarnym i białym. Na białym jest bezbarwny, zupełnie niewidoczny. Na czarnym pozostawia lekką podświatę, w wyniku czego czerń zaczyna przypominać mocny granat. 
Pozytywnie wpływa na trwałość lakieru na paznokciach, nie odpryskuje przez ponad tydzień, pomimo wykonywania codziennych czynności. 

Vipera bezbarwny nawierzchniowy utwardzacz top coat UV


Ma wygodny pędzelek, łatwo nałożyć interesującą nas ilość lakieru. Wydłuża co prawda czas wysychania lakieru, no ale to jest do przewidzenia, im więcej warstw tym dłuższe schnięcie.
Efekt UV przetestowałam w klubie, w którym są takie lampy. Tutaj również na białym ładnie widać, na czarnym brak. 
Wniosek zatem że lepiej stosować na jasnych odcieniach, aby cieszyć się obiecanym przez producenta efekcie.

Vipera bezbarwny nawierzchniowy utwardzacz top coat UV


Ten top coat poznałam dzięki drogerii internetowej Wizaż Sklep, gdzie dostępny jest szeroki asortyment baz i utwardzaczy do paznokci.

Robiłyście zakupy w tej drogerii internetowej? Stosowałyście tego typu top coat? Lubicie eksperymenty na paznokciach? Koniecznie dajcie znać w komentarzach :)

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *