Violet vibes

Zobacz blog
Ostatni post pobił wszelkie rekordy wyświetleń jakie miałam na tym blogu. Strasznie się cieszę , że przypadł Wam do gustu a takie sytuacje przekonują mnie tylko do dalszej zabawy.
 Dziękuję Wam za tak miły odzew <3

Fiolet w sezonie wiosna – lato będzie jednym z najmodniejszych kolorów. Już teraz możemy zobaczyć różne odcienie fioletu, które zagościły sieciówkach. Z czego jestem bardzo zadowolona , bo uwielbiam fiolet. Za równo w makijażu , ładnie podkreśla zieloną i brązową tęczówkę.
Dzisiejsza stylizacja jest właśnie w odcieniach właśnie tego koloru, bardzo lubię długie luźne bluzy , które zwracają uwagę swoją oryginalnością. Żeby przełamać mocno sportowy styl, złapałam ją w tali paskiem (ten trik stosuję bardzo często), dobrałam modne w poprzednich sezonach fioletowe botki, które dosłownie były wszędzie i  „prześladowały” mnie od jakiegoś czasu. Długo się nad nimi zastanawiałam ale teraz – nie żałuję. Są bardzo wygodne , oczywiście nie nadają się na deszczowe dni ale ciepłą i suchą wiosnę (która w końcu nadejdzie) jak najbardziej.
Ze strony Rosegal zamawiam buty o rozmiar większe, ponieważ już wielokrotnie „nacięłam” się na tym, że były za małe. Jeżeli ktoś śledzi mnie już od jakiegoś czasu, to wie, że lubię eksperymentować i bawić się ubraniami. Dzisiejszy post jest właśnie jednym z tych eksperymentalnych. Zapraszam do obejrzenia zdjęć! <3

Hoodie – Click
Boots – Click

CODE: LauraRG


Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *