Vintage Jumpsuits

Vintage Jumpsuits

Dopiero co witałyśmy się z Wami w lipcu, a już prawie połowa miesiąca za nami. Piękny wakacyjny czas ucieka jakby szybciej niż zwykle. Dziś kolejna letnia stylizacja z miejskim lookiem, które lubimy najbardziej. Ulice miasta w połączeniu ze stylowymi kawiarenkami latem mają cudowny klimat!
Tym razem udało nam się zrobić dawno już zaplanowaną sesję w poznańskiej śniadaniowo – lunchowej kawiarni we francuskim stylu. Uwielbiamy jej paryski wystrój, który w połączeniu z smaczną kawą działa na nas bardzo inspirująco.
Macie czasami tak, że centra handlowe Was męczą, a udając się do sieciówek w poszukiwaniach perełek, nie możecie znajeźć nic wartego Waszej uwagi? Albo mając wizję w głowie pewnej rzeczy chodzicie wszędzie w jej poszukiwaniu a nie możecie jej znaleźć? Jeżeli tak, w takim razie nie jesteśmy same. Idealnie się sprawdzą się wtedy usługi krawiecie i szycie na miarę. Same wybieracie materiał, a dobre krawcowe potrafią wyczarować wymyślone przez nas rzeczy i dokładnie wymierzając cenymetry mamy pewność, że ubrania są stworzone specjalnie dla nas i dana tkanina wybrana jest przez nas samych, a nie narzucona przez duże sklepy odzieżowe.
Jak podobają Wam się nasze kombinezony z vintage wzorem? Tkanina ma cudowny print i kolory, których tak często nie można zlaleźć w popularnych sklepach. 
Nie możecie zlokalizować nigdzie swojej wymarzonej sukienki, spódniczki lub kompletu? Szycie na miarę będzie świetnym i rozsądnym rozwiązaniem!

Monika: Jumpsuit – Tailoring | Bag – M Libelula Bag | Shoes – Renee.pl
Kamila: Jumpsuit – Tailoring | Bag – K Libelula Bag | Shoes – Promod

Miejsce: Razowa Bistro, Poznań

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *