UWAGA NA WSPÓŁPRACĘ Z TYM SKLEPEM! OSZUŚCI!!!

Witam kochani.
Dzisiaj wpis o tym jak zostałam oszukana przez polski internetowy sklep oferujący współpracę blogerkom.

 
Jakiś czas temu otrzymałam propozycję współpracy ze sklepu Elegrina.pl. Miałam zrobić post według ich wytycznych a w zamian powinnam otrzymać wybrany przeze mnie produkt do kwoty 160zł.
Taki wpis pojawił się na moim blogu i był zaakceptowany przez panią Sandrę, która ze mną mailowała. Podałam link do rzeczy, którą chcę otrzymać oraz moje dane adresowe. I tu zaczęły się schody, bo przez długi czas nie otrzymywałam przesyłki. Napisałam więc wiadomość, po czym otrzymałam odpowiedź, że p.Sandra jest na chorobowym, za kilka dni wróci i zajmie się wysyłką. Niestety to było kolejne kłamstwo. Brak dalszego kontaktu, totalna ignorancja. 

Skontaktowała się ze mną na instagramie inna blogerka, która również została oszukana przez sklep Elegrina.pl. Dowiedziałam się od niej, że pisała z innymi blogerkami, które są w tej samej sytuacji co my. Jeszcze kilkakrotnie pisałam do nich tym razem na instagramie, po czym otrzymałam wiadomość, że się tym zajmą i wyślą przesyłkę. Poprosili, żebym jeszcze raz wybrała coś z ich sklepu i podała linka, gdyż produktu, który wybrałam wcześniej już nie ma. Oczywiście to było kolejne kłamstwo, gdyż do dnia dzisiejszego nic nie dostałam. 
 

Jeśli są jeszcze osoby oszukane przez tę firmę to zachęcam do nagłaśniania tej sprawy oraz zostawienia komentarza pod tym postem, by przestrzec inne osoby. 

PS. Podaję link do wpisu od innej blogerki, która również została oszukana KLIK.
Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *