Ubrania dla dzieci także idą z modą i czasem

Ubrania dla dzieci także idą z modą i czasem

Dzień dobry kochani.  Zauważyłam iż zbliżając się 30 moje hormony zaczynają dziwacznie pracować i można rzecz, że budzi się lub zaczyna się we mnie budzić instynkt macierzyński dlatego też nie raz będąc na zakupach, czy też przeglądając ofertę sklepów internetowych przeglądam zarówno ubrania dla dzieci jak i gadżety. Tak właśnie natrafiłam na stronę POPREAL,  w której znajdziecie wiele piękności między innymi princess belle toddler dress.

KLIK,


Trzeba przyznać iż sukienki dla małych księżniczek są naprawdę przepiękne i nie raz duża dziewczynka także by taką chciała ale nie co w większym rozmiarze. 

Mnie do gustu np. przypadła ta przepiękna fioletowa sukienka, której kolor jest tak głęboki i nasycony, że aż serduszka mam w oczach. 


Oczywiście nie można zapomnieć o tym,  że każda panna lubi czasem ubrać się w coś bardziej wygodnego i mniej oficjalnego tak samo jak i Panowie, o których zapominać przecież nie można ponieważ oni także chcą wyglądać modnie i schludnie dlatego  toddler boy tops tutaj sprawdzą się doskonale. 


Po więcej mody jak i inspiracji zapraszam do samego sklepu popreal, który z pewnością zauroczy nie jedną z nas. 
Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *