Turystka

Luźne spodnie, sportowa torba i trampki – ten zestaw aż krzyczy „turystka!” :) Na początku czerwca, podczas długiego weekendu wybraliśmy się z mężem na wycieczkę do Cieszyna, w którym nigdy jeszcze nie byliśmy choć mieszkamy tak blisko. Muszę przyznać, że spodobało mi się to miasteczko, szczególnie wzgórze zamkowe i rynek, który po czeskiej stronie granicy stylizowany jest już na bardziej nowoczesny, a ten polski wydał mi się bardziej klimatyczny. Mimo śmiesznych białych huśtawek dla turystów ufundowanych przez pobliski market budowlany ;)
Pogoda była upalna i gdzieś tak w południe żałowałam, że jednak nie ubrałam spódniczki – w końcu latem chodzę prawie wyłącznie w sukienkach i spódniczkach. Tym razem jednak chciałam by było wygodnie więc cały zestaw dobierałam pod trampki ;)
Spodnie kupiłam w Lidlu parę dni wcześniej i jestem zawiedziona ich jakością. Po raz pierwszy chyba zakup w tym sklepie tak mnie rozczarował. Do spodni dobrałam zwykły t-shirt i kamizelkę by było ciekawiej. Jak wam się podoba? :)

 

T-shirt – New Look
Kamizelka – F&F (ubrani.com.pl)
Spodnie – Lidl
Torba – nn
Trampki – nn
Bransoletki – nn / vincimoda.pl
Zegarek – House
Okulary – George (ubrani.com.pl)

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *