Szampony Davines czy warto kupić?

Hej:)
Kilka miesięcy temu po długim okresie poszukiwania trafiłam w końcu na fajnego fryzjera. Moje zadowolenie z wykonanego farbowania było tak duże, że zdecydowałam się skorzystać z rady fryzjera i kupić dwa szampony firmy na której pracuje. Firma ta była dla mnie kompletnie nie znana i zaciekawiła mnie swoim podejściem oraz aptecznym zapachem produktów.

batch_DSC_3474

 

Zdecydowałam się na zakup dwóch szamponów. Pierwszy to szampon oczyszczający z delikatnym peelingiem, którego zadaniem jest regulacja sebum oraz kondycji skóry. Natomiast drugi to szampon przeciwdziałający wypadaniu włosów.

 

 

batch_DSC_3473

 

Z obu szamponów jestem zadowolona. Każdy działa inaczej ale faktycznie pozytywnie wpływają na stan moich włosów i skóry głowy. Nauczyłam się je stosować w miarę regularnie i pomaga mi to pozbyć się problemów z przetłuszczającymi się włosami. Moje włosy stały się delikatniejsze, mniej obciążone, a skóra głowy wydaje mi się świeża i oczyszczona.

Nie znam się na składzie szamponów ale z tego co udało mi się wyczytać widać, że skład jest raczej ziołowy i naturalny, a to w dzisiejszych czasach duży plus.

Szczerze mogę polecić Wam te szampony nie zawiedziecie się na nich.

 

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *