Świeży powiew wiosny – woda toaletowa Divine

Zobacz blog
Cześć kochani,

na blogu bardzo rzadko pojawiają się recenzje perfum, a to dlatego, że ciężko mi ubrać w słowa i odzwierciedlić nuty zapachowe danego produktu. Ostatnio poznałam wodę toaletową Divine od marki Oriflame, która zdecydowanie zasługuje na to by o niej wspomnieć. Jest idealna na nadchodzącą wiosnę, to delikatne połączenie świeżych nut kiwi, hiacynta, bambusa oraz kwatów: orchidei i róży. 

Flakonik wody toaletowej jest dosyć prosty, smukła wysoka buteleczka ze złotym, ozdobnym korkiem. Zapach jest bardzo oryginalny, tak jak pisałam wcześniej świeży, po paru godzinach na skórze wyczuwalna jest nuta piżma. Woda toaletowa jest bardzo kwiatowa, radosna i wiosenna, idealna na nadchodzące letnie dni. Zapach od razu po psiknięciu jest dosyć intensywny, po paru minutach ładnie się rozwija i stapia ze skórą, nie jest męczący.

Trwałość perfum oceniam jako średnią/przeciętną utrzymują się ok. 6 godzin na skórze, dla mnie to wystarczający czas. Na ubraniach wyczuwam je jeszcze następnego dnia. Divine to taki typowo wiosenny zapach, niezobowiązujący, lekki, idealny na spacer czy do pracy. Dobrze będą się w nim czuły młode kobiety. Zapach jest nieprzesłodzony, dyskretny, nie nachalny. Ma fajny wodny akcent, który dodaje świeżości.
Jakie są Wasze ulubione wiosenne zapachy?
Buziaki <3

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *