Suknie ślubne – trendy 2019

Zobacz blog

Sezon ślubny co prawda zaczyna się dopiero za jakiś czas, jednak decyzja o zakupie sukni ślubnej jest podejmowana dużo wcześniej. Tak ważnej decyzji nie zostawiamy na ostatnią chwilę. Dlatego już teraz przedstawiamy najmodniejsze suknie ślubne w 2019 roku!

Jeżeli planujecie ślub i wesele w 2019 roku, to zapewne nie jesteście w stanie przejść obojętnie obok tematów związanych z trendami w tym zakresie. Ten dzień jest w końcu przez wielu określany jako najważniejszy w życiu – nic więc dziwnego, że chcemy, aby wszystko było tak idealne, jak to tylko możliwe. Dla kobiety jedną z najważniejszych decyzji do podjęcia jest niewątpliwie ta dotycząca sukni. Dlatego przedstawiamy najmodniejsze suknie ślubne, na które warto zwrócić uwagę!

Trendy ślubne 2019 – przegląd sukni ślubnych

Panna Młoda w sukni ślubnej w drobne kwiaty 3d
Drobne kwiaty 3d będą hitem mody ślubnej 2019

Moda ślubna ostatnich lat przyzwyczaiła nas już do pewnych rzeczy – dekoltów w kształcie litery V, czy odkrytych pleców. W tym roku niewiele się zmieni w tym zakresie. Wciąż znajdziemy szeroki wybór sukni zgodnych z tymi trendami. Możemy obserwować również coraz większy wzrost zainteresowania prostymi krojami, bez nadmiernych zdobień. Jednak 2019 rok niewątpliwie

będzie należał do kroju księżniczki.

Oprócz tego w modzie będą suknie ślubne ozdobione piórami, oraz kwiaty i falbany. Peleryny i długie treny również nie będą stanowiły zaskoczenia, bo wszystkie większe domy mody ślubnej przygotowały takie propozycje. Oprócz tego warto się rozglądać za florystycznymi motywami – drobne kwiaty 3d są prawdziwym hitem. Lansowane są również wielowarstwowe, tiulowe spódnice.

Kolorowe suknie ślubne – propozycja dla odważnych kobiet

Panna Młoda w sukni z długim trenem
Suknie ślubne z długim trenem to jedna z najmodniejszych propozycji

W 2019 roku jeszcze bardziej staje się widoczne, że w temacie sukni ślubnych odchodzi się od bieli. W zamian za to następuje zwrot ku kolorom. Modne będą róże, lawendowe tony, czy beże. Oprócz tego możemy znaleźć również odważniejsze propozycje – landrynkowe kolory wcale nie będą czymś trudno dostępnym w lepszych salonach.

Projektanci namawiają również Panny Młode na złoto, landrynkowe żółci, czy nawet czerwienie. Jeżeli nie jesteśmy na tyle odważne, aby całą suknię ślubnę utrzymać w wyżej wymnienonych kolorach, to ciekawym akcentem będzie kokarda w odważnej barwie. Taka ozdoba to również mocny trend, więc owe rozwiązanie będzie idealnym pomysłem. Warto zaznaczyć, że jednak wciąż bez trudu uda się nam znaleźć suknię w kolorze czystej bieli.

Co sądzicie o trendach ślubnych w 2019 roku? Jakieś suknie ślubne wpadły Wam w oko? A może dajek szukacie takiej, która skradnie Wasze serce? Zachęcamy do komentowania!

Artykuł Suknie ślubne – trendy 2019 pochodzi z serwisu Modne Newsy.

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *