Sukienka 7/8 & granatowy trencz

Sukienka 7/8 & granatowy trencz

Sukienka 7/8 i granatowy trencz

Już nie maxi czy midi, ale właśnie sukienka 7/8 ma teraz swoje 5 minut. Zdążyłyśmy skrócić nogawki jeansów, odsłaniając szczupłe kostki. Teraz przyszedł czas na sukienki i spódnice. Moda nie lubi banałów. Ma być albo za długie albo za krótkie, za małe i za duże. Biżuteria XXL, szerokie marynarki i torebki, które skurczyły się do rozmiaru XS.

Tej jesieni sukienka 7/8 występuje w wielu wariantach. Można jednak zauważyć, że większość modeli jest zabudowanych na górze, nierzadko z kołnierzem lub golfem. Niektóre fasony przypominają dawne podomki  – część z Was może je jeszcze pamiętać!

Mówi się, że 7/8 to długość nieodpowiednia dla niższych kobiet, ale jest to duże uproszczenie. W zależności od fasonu oczywiście może szkodzić sylwetce, ale głównie powiększonej. Podobnie zresztą jest z sukienkami maxi. Jeśli będziecie mieć wątpliwości, czy ta długość jest dla Was dobra, zrezygnujecie z płaskiego obuwia. Obcasy to szatański wynalazek, ale doskonale poprawia proporcje.

Sukienka 7/8 i granatowy trenczSukienka 7/8 i granatowy trenczSukienka 7/8 i granatowy trenczKoszulowa sukienka 7/8 z wycięciami na ramionach Granatowy trencz i sukienka 7/8 Minimalistyczne kolczyki Parfois Koszulowa sukienka 7/8 z wycięciami na ramionach Koszulowa sukienka 7/8 z wycięciami na ramionach Koszulowa sukienka 7/8 z wycięciami na ramionach Koszulowa sukienka 7/8 z wycięciami na ramionach Zegarek Daniel Wellington - złoty Granatowy trencz i sukienka 7/8 Granatowy trencz i sukienka 7/8 Koszulowa sukienka 7/8 z wycięciami na ramionach Granatowy trencz i sukienka 7/8 Granatowy trencz i sukienka 7/8 Granatowy trencz 7/8Koszulowa sukienka 7/8 z wycięciami na ramionachKoszulowa sukienka 7/8 z wycięciami na ramionach

Sukienka/dress – Reserved
Trencz/coat – H&M
Kozaki XXL/shoes – Mango
Kolczyki/earrings – Parfois
Zegarek/watch – Daniel Wellington


Fot. Paulina Kalbarczyk
Postprodukcja: Paulina Rudnicka


Artykuł Sukienka 7/8 & granatowy trencz pochodzi z serwisu Kapuczina.

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *