STYLE OF THE DAY: LITTLE BLACK DRESS

STYLE OF THE DAY: LITTLE BLACK DRESS


Trendy cechuje ciągły ruch. Pojawiają się i znikają. Wracają po kilku sezonach, po czym znów wpadają w modowy niebyt. Są jednak takie elementy garderoby, które są impregnowane na zmieniające się co sezon MUST HAVE. Mała czarna to ubranie – ikona, które stanowi doskonałą bazę w damskiej szafie. Zresztą, magazyn Vogue już w 1926 roku obwieścił, że „ta prosta sukienka będzie mundurem dla wszystkich kobiet z gustem.”


Mała czarna to ten element garderoby, który wyciąga nas z opresji pod tytułemNie mam co na siebie włożyć”. Stylizacyjne koło ratunkowe. Doskonale odnajduje się w wieczornej kreacji jak i w biurowym outficie. Obecnie doczekała się niezliczonej ilości wcieleń więc każda kobieta bez wątpienia znajdzie coś dla siebie. Dopasowana mała czarna podkreśli atuty sylwetki, sukienka z rozkloszowanym dołem zatuszuje zarówno zbyt wąskie jak i za szerokie biodra i doda dziewczęcego uroku.  Oversizowa czarna sukienka to idealna opcja do noszenia na co dzień.  Mała czarna daje nieskończenie wiele możliwości stylizacyjnych  i można ją dowolnie aranżować. Wystarczy tylko umiejętnie żonglować dodatkami.


Ja postawiłam na model  z eko skóry z bufiastymi rękawami, który sam w sobie „robi” stylizację nie potrzebując dodatkowych ozdobników. A  jak wiadomo – czerń pasuje do wszystkiego, a zwłaszcza do czarnego, dlatego dodatki zostały utrzymane w tym samym kolorze.


    

Foto Michał Kotarbiński  Oficjalna strona fotografa KLIK
Instagram  KLIK

                                                                                                                  Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *