Street Style : Koszula w kratę + spodnie z dziurami

Czym właściwie jest street style? 
To nic innego jak moda uliczna. Internet przepełniony jest blogami, artykułami,zdjęciami, dzięki którym możemy zobaczyć różnorodne stylizacje. To właśnie ulica jest największym źródłem inspiracji. Codziennie podróżując do pracy (a przyznam, że trochę mi to czasu zajmuje) obserwuję ludzi, ich styl, sposób wyrażania siebie. Jeśli brakuje Wam pomysłów, radzę robić to samo :) Najciekawsze jest to, że pomimo masowej produkcji ubrań z sieciówek i ich dostępności, każdy wygląda inaczej. Coraz bardziej interesujemy się modą, zwracamy uwagę na to, co mamy na sobie i co najważniejsze nie przechodzimy obok siebie obojętnie. Coraz więcej ludzi czerpie z „ulicy”. Uważam, że nie trzeba ubrać się od stóp do głów w markowe czy neonowe ubrania, aby rzucać się w oczy. Czasami wystarczą zwykłe dżinsy, t-shirt i skórzana kurtka i luźno upięte włosy. W każdym dostrzegam coś innego, co na daną chwilę mnie inspiruje. 

Lubię też zaglądać na blogi typowo street stylowe. Jednym z najbardziej znanych i lubianych przeze mnie jest : Carolines Mode . Świetnie zrobione zdjęcia i różnorodne stylizacje przykuwają uwagę. Dodam jeszcze, że jak dla mnie niekwestionowaną mistrzynią mody ulicznej jest Miroslava Duma – czyli rosyjska ikona mody. Drobna osóbka, która za każdym razem mnie zaskakuje.
Moja dzisiejsza stylizacja jest dość przewidywalna : dżinsy, koszula w kratę i ramoneska. Niby nic nadzwyczajnego, a jednak w takim wydaniu czuje się najlepiej. A jak to jest u Was? W czym czujecie się najlepiej?

Dżinsy/Jeans – Front Row Shop
Koszula/ Shirt – H&M
Kurtka/ Jacket – Sheinside
Torebka/ Bag – Diverse
Okulary/Sunglasses – Solano

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *