Spełnienie marzeń….koncert zespołu LemON!

Cześć!

Ten post zacznę od pewnych wspomnień…
Jest niedzielny wieczór. Maj 2012. Po całym dniu oczekiwań w końcu włączam program Must Be The Music (3 edycja-jedyna kórą obejrzałam od początku do końca). Wszyscy finaliści już zagrali i zaśpiewali. Reklamy, ogłoszenie wyników i…the winner is…LemON! Trzymałam za chłopaków kciuki już od samego początku i jak tylko zobaczyłam ich castingowy występ to już wtedy wiedziałam, że daleko zajdą. Po wygranej MBTM ich kariera potoczyła się bardzo szybko. Chłopcy zgarniali wszystkie muzyczne statuetki, ich pierwsza płyta pokryła się platyną a ja oglądając ich występy w telewizji wzdychałam do telewizora aż do wczoraj…

Kiedy kika miesięcy temu dowiedziałam się, że LemON zagra w moim mieście koncert zaczęło się odliczanie tygodni, dni, godzin aż w końcu przyszedł czas na sam koncert! Tak długo czekałam na ten moment aż zobaczę chłopaków na scenie, aż będę mogła usłyszeć te wszystkie piosenki, które dotychczas słyszałam tylko w radiu, że kiedy już Igor pojawił się na scenie, nie wierzyłam, że to dzieje się naprawdę ; ) Mogłabym pisać godzinami o tym jak było ale postaram się ująć to w dużym skrócie. Cały koncert był nie-sa-mo-wi-ty! Był inny niż wszystkie na których byłam do tej pory. Zespół dał z siebie wszystko a sam Igor udowodnił, że kocha muzykę i kontakt z ludźmi na koncertach. I mimo tego, że pogoda nie dopisała bo ulewny deszcz i burza co chwile dawały się we znaki to absolutnie nie przeszkodziło mi to w świetnej zabawie ; ) !
Stałam blisko sceny więc udało mi się zrobić wiele zdjęć i nagrać kilka filmików, które wrzucę na swój kanał na YouTube a co najważniejsze…uwaga, uwaga, będę się chwalić ; ) Udało mi się zdobyć autografy chłopaków z zespołu!

Mam nadzieję, że Wam też uda się w tym roku zaliczyć jakiś fajny koncert! Ja o zobaczeniu chłopaków na żywo nawet nie marzyłam! Głos Igora na żywo brzmi fantastycznie a cały koncert to niesamowite przeżycie ; )
Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *