Rzym: biała sukienka boho

Rzym: biała sukienka boho

biała sukienka boho sesja w Watykanie

Zastanawiałam się ostatnio, czy dodawać jeszcze zdjęcia z wakacji. Zdaję sobie sprawę, że jeśli nie planujecie akurat wyjazdów w cieplejsze rejony świata, możecie nie odnajdować w nich inspiracji dla siebie. Za każdym razem, gdy podobne myśli przychodzą mi do głowy, pogoda za oknem zaczyna płatać figle i nagle deszczowa jesień zamienia się w słoneczną wiosnę, a ja przestaję dostrzegać problem sezonowości moich zestawów.

Sukienkę, którą mam na sobie, kupiłam rok (a może dwa lata) temu. Uwielbiam ją, choć trzeba się nieco napracować przy wyborze bielizny. Niezależnie od koloru, materiału, szwów czy ich braku, zawsze będzie prześwitywała! Dlatego też zwykle noszę pod nią body albo kostium kąpielowy i wkładam ją (jak tutaj) podczas wakacji albo udając się na plażę. Niezmiennie też doceniam Birkenstocki – jedyne obuwie na lato, w którym mogę chodzić cały dzień bez obawy o otarcia czy pęcherze.

biała sukienka boho sesja w Watykanie biała sukienka boho sesja w Watykanie biała sukienka boho sesja w Watykaniebiała sukienka boho sesja w Watykanie biała sukienka boho sesja w Watykanie biała sukienka boho sesja w Watykanie biała sukienka boho sesja w Watykanie biała sukienka boho sesja w Watykanie biała sukienka boho sesja w Watykaniebiała sukienka boho sesja w Watykanie

Sukienka boho/dress – Reserved
Buty/shoes – Birkenstock
Torba/bag – Mango
Zegarek/watch – Daniel Wellington
Okulary/sunglasses – Moodo
Kolczyki/earrings – Medicine


Zdjęcia & postprodukcja: Damian Mękal


Artykuł Rzym: biała sukienka boho pochodzi z serwisu Kapuczina.

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *