Rozgrzeszone zakupy Singles Day z Iperfumy.pl!

Zobacz blog


Często uchodzę za osobę roztrzepaną i oderwaną od rzeczywistości, cóż artystyczna ze mnie dusza, żaden człek mocno stąpający po ziemi. Dlatego wybaczam sobie, że dopiero teraz dowiedziałam się o Singles Day. Przecież nigdy nie jest za późno, aby odkryć coś nowego i przekazać to dalej w świat. Tym bardziej, jeżeli sprawa tyczy się kolejnych szalonych rabatów i wybaczonych zakupów. Wiecie doskonale jak to jest, udało mi się sporo zaoszczędzić czyli generalnie żadnych wyrzutów sumienia z tego tytułu nie mam ;)  To święto rabatów i zakupów, jak zwykle przywędrowało do nas z dalekiego świata. Ale ja nie mam nic przeciwko takim trendom i świętowaniu.  Zatem zanotujcie w kalendarzu datę 11.11 zróbcie listę kosmetycznych zachciewajek i do dzieła!!!  Dzisiaj pokaże Wam moje typy i chyba nikogo nie zaskoczę, że znowu będzie pachnąco. A jeśli o perfumach mowa, to oczywiście odsyłam Was do sklepu Iperfumy.pl który z tej okazji przygotował moc rabatów.


Mugler Alien


To zdecydowanie mój najukochańszy zapach w okresie jesień-zima. Wiem, że ten zapach ma tyle samo zwolenników, co przeciwników. Jedno jest pewne, nikt nie pozostaje obojętnym wobec tego zapachu. Tym razem mam ochotę przygarnąć cały zestaw jaśminowego dobrodziejstwa.

 


 

Chloé Nomade

Bardzo lubię zapachy Chloe, ale co do tego długo dojrzewałam, na początku nie doceniałam jego potencjału. Zakochałam się w nim z czasem i mam nadzieję, że to uczucie przetrwa dzięki temu na dłużej. Mamy tutaj mieszankę śliwki, frezji i mchu dębowego. Zapach jest niezwykle kobiecy i otulający. Jest zarazem delikatny, aby odkryć swoje drugie mocne ja. Fantastyczna zapachowe historia.Marc Jacobs Decadence


Na koniec zapach bardzo kobiecy i zmysłowy. Który idealnie sprawdzi się w okresie jesienno-zimowym, a także na wieczór i randkę. Jest to zapach, który pozostawia za sobą ogon, jest seksowy i bardzo intrygujący. Myślę, że to wspaniały prezent dla każdej kobiety. A najlepiej jak kupimy go sobie same, prawda? :) 


Myślę, że tego typu akcje rabatowe są wspaniałą okazją do zrobienia większych zakupów. Realizacji kosmetycznych marzeń, a także stanowią świetną okazję do zrobienia świątecznych zakupów. Bez kolejek, stresu i jeszcze w okazyjnej cenie. 


Słyszeliście wcześniej o Singles Day? Czy macie w planie jakieś zakupy? 

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *