Ręcznie robione torebki z włóczki bawełnianej

Ręcznie robione torebki z włóczki bawełnianej

Naturalne materiały i ozdoby, ręcznie wykonane przedmioty i ubrania, jak i meble w stylu vintage, taki właśnie jest styl boho, który jest bardzo modny w tym sezonie i cieszy się popularnością. Naturalne tkaniny, dodatki zarówno w modzie, jak i we wnętrzu pozytywnie działają na nasze samopoczucie i zdrowie. Ratan, wiklina, drewno, wełna nie tylko zdobią nasze mieszkania, ale także świetnie sprawdzają się w akcesoriach takich jak torebki, kapelusze tworząc wakacyjny i luźny styl. Po wielu latach zaczynamy doceniać prace rzemieślników, akesoria ręcznie robione. Dlatego właśnie stworzyłam kolekcje torebek ręcznie robionych z włóczki bawełnianej z rączkami z bambusa i paskiem z naturalnej skóry.
W sklepach zaczęły się pojawiać już ubrania na lato ze sznureczków i nitek. Jednak ścieg maszynowy to już nie to samo co praca ręczna, dzięki której każda rzecz czy torebka nie powtórzy się drugi raz i dlatego staje się unikatem i mamy pewność, że nie pojawi się w każdym sklepie. Każda torebka jest niepowtarzalna i zrobiona z pasją.
Macie już w swojej szafie ubrania czy akcesoria zrobione na szydełku? Jestem ciekawa który kolor torebki byście wybrały.

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *