Recenzja: Róż do policzków MINERAL BLUSH Perfect make-up nr 4- Revers Cosmetics


Kiedy większość kobiet stawia ostatnio na bronzery i konturowanie, ja pozostaję w większość dni wierna różowi Revers Cosmetics.

Kilka słów od producenta:
Niezwykle, lekka formuła nasycona pigmentami i jedwabista konsystencja wtapia się w skórę, dając długotrwały, promienny efekt. BLUSH MATT pokrywa policzki lekkim, naturalnie świeżym kolorem.
Nienagannie podkreślone policzki, aby dodać naturalnego blasku, koloru i świeżości.

Więcej informacji:
>KLIK<


Moja opinia:
Róż do policzków MINERAL BLUSH Perfect make-up został zamknięty w plastikowym, czarnym opakowaniu z klapką. Jedno co mi nie pasuje tam to miejsce na pędzelek czy pacykę.
Wybrałam odcień ceglany z pomarańczowym tonem. Róż jest porządnie sprasowany, ma ładne tłoczenie- możemy zobaczyć szlaczki. Przy aplikacji lekko pyli, ale łatwo nad tym zapanować. 
Jedna, delikatna warstwa daje subtelny efekt, dzięki czemu rezultat nie jest wyolbrzymiony i karykaturalny. Możemy go spokojnie stopniować. Zadowalający efekt szybko uda nam się uzyskać, bo pigmentacja jest zadowalająca.


Róż jest matowy, bez żadnych drobinek. Daje ładny efekt naturalnych rumieńców. Na twarzy pozostaje w niesmienionym stanie przez około połowę dnia, potem wskazana jest drobna poprawka. Róż dobrze podkreśla kości policzkowe, twarz promienieje i wygląda zdrowo. 
Ogólnie jestem bardzo zadowolona. Oferta kolorystyczna obejmuje 6 różnych odcieni, dopasowanych do karnacji skóry.

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *