Recenzja: Revitol Plus med – Preparat do higieny intymnej Żurawina Owoce róży- Miravena


Żel do higieny intymnej granat pomarańcza świetnie się sprawdził. A jak działa drugi produkt Miravena?

Kilka słów od producenta:
Ze względu na zbawienne właściwości żurawiny i owoców róży bogatych w rutynę, likopen, antocyjany, kwercetynę, taniny, tokotrienole oraz witaminę C, preparat ma skuteczne działanie przeciwbakteryjne, oczyszczające, nawilżające, wzmacniające, powlekające oraz łagodzące. Zawiera doskonale dobrane, synergicznie wpływające na siebie składniki aktywne, w tym pro- i prebiotyki oraz kwas mlekowy, które przyczyniają się do odbudowy naturalnego ekosystemu skóry i śluzówki oraz zapewniają im kwasowy, fizjologiczny odczyn pH, pomagający zmniejszyć ryzyko wystąpienia zmian i dyskomfortowych odczuć. Stosowany regularnie chroni je przed uszkodzeniami i nadmiernym przesuszeniem, regeneruje i przywraca im odpowiednią odporność oraz elastyczność. Neutralizuje nieprzyjemne zapachy oraz zapewnia uczucie długotrwałego odświeżenia.

Więcej informacji:
>KLIK<


Moja opinia:
Żel ma praktycznie takie samo opakowanie jak poprzedni produkt opisywany przeze mnie. Żel znajduje się w przezroczystej butelce z pompką. Możemy na bieżąco kontrolować zużycie. 
Zapach śliczny, owocowy, lekko słodki. Kosmetyk ma żelową konsystencję. 


Preparat do higieny intymnej Żurawina Owoce róży przyjemnie odświeża. Zapewnia higienę na odpowiednim poziomie, lekko nawilża. Dba o okolice intymne. Delikatna i wrażliwa skóra nie jest podatna na podrażnienia. Działa łagodząco, nie powoduje dyskomfortu, szczypania czy podrażnień.


Pomaga zachować naturalne pH okolic intymnych. W jego składzie znajdziemy kwas mlekowy. Chroni przed wystąpieniem zmian, które powodowałyby dyskomfort. 
Generalnie oba produkty działają podobnie. Są skuteczne i delikatne dla skóry.

Kosmetyki Miravena można zamówić poprzez formularz kontaktowy na stronie Miravena.
 lub telefonicznie pod nr telefonu 22 720-50-58 lub 22 720-50-58 od poniedziałku do czwartku w godz. 7-13 lub w sklepie internetowym http://www.topkosmetyki.pl/

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *