Recenzja: Poszewki na poduszki z motywami świątecznymi- Ship Gratis


W tym roku jakoś szybciej zaczynam przygotowywać się do nadchodzących świąt. Szczególnie jeżeli chodzi o prezenty i pierdołki dekoracyjne. Ostatnio pojawiła się u mnie poszewka świąteczna od Ship Gratis, która będzie stanowić jeden z elementów dekoarcyjnych.

Kilka słów od producenta:
Piękne poszewki na poduszki stworzą ten prawdziwy nastrój świąteczny. Są bardzo przyjemne w dotyku i bardzo praktyczne. Jeśli się zabrudzą, wystarczy je wyprać. Będą wspaniałym dodatkiem do Twojego domu czy mieszkania. Do wyboru kilka wariantów.

Więcej informacji:
>KLIK<


Moja opinia:
Paczkuszka przyszła niewielka, ale dobrze zabezpieczona. Opakowaniem poszewki był niewielki woreczek strunowy.
Do wyboru mamy 13 motywów. Poszewki na poduszki z motywami świątecznymi są czerwone z odpowiednim wzorem. Ja wybrałam motyw zaśnieżonych choinek na tle niewielkiego miasteczka. Cała grafika poduszki opiera się na kolorach czerwieni i bieli w różnej tonacji. Z tyłu natomiast poduszka ma odcień beżowy, czyli odcień neutralny. 
Na dole został zamontowany zamek błyskawiczny, włożenie poduszki nie stanowi problemu. Nic się nie zacina, zamek jest wszyty tak, że nie „zjada” materiału. Szwy nie puszczają, całość jest zszyta wzorowo.
Materiał jest inny niż się spodziewałam, myślałam, że będzie to miękka i milutka bawełniana poducha na okres świąteczny. Co prawda nie jest on szorstki, ale jest specyficzny, mi przypomina żakard.


Bardzo lubię takie dodatki, które są praktyczne i wprowadzają świąteczny klimat. Bałwanki, małe choinki, świeczniki, stroiki, bombki są już oklepane, a poduszką ozdobimy łóżko czy też fotel, nadamy koloru i barw świątecznych.
Poszewkę zdarzyło mi się prać, ale nie dlatego że była już ubrana, ale po to aby sprawdzić jak zachowuje się materiał. Pozostał taki, jak był przed praniem, kolory nie puściły, a poszewka nie farbuje. 

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *