Recenzja: Paletka do konturowania twarzy 4w1- Puder matujący, bronzer o matowym wykończeniu, róż do policzków i rozświetlacz- Smart Girls Get More


Konturowanie twarzy i paletki stają się coraz bardziej popularne. Smart Girls Get More wprowadziło swoją- bronzer, puder matujący, róż i rozświetlacz w jednym :)

Kilka słów od producenta:
Konturowanie to technika makijażu polegająca na definiowaniu twarzy poprzez cieniowanie, rozświetlenie, rzeźbienie światłem i cieniem tych cech twarzy, które chcemy uwypuklić, przy równoczesnym minimalizowaniu tych, które chcemy ukryć. Produkty zawarte w paletce mogą być wykorzystane do strobingu, jako pojedyncze produkty lub do pełnego makijażu- w zależności od potrzeb chwili. Każdy z 4 elementów paletki może być używany z pozostałymi lub pojedynczo. Produkty w paletce zawierają puder z bambusa o działaniu matującym, przeciwzapalnym, regulującym działanie gruczołów łojowych, nazywany przez niektórych jedwabiem bambusowym. Wszystkie produkty składowe paletki mogą być też używane do makijażu oczu.

Więcej informacji:
>KLIK<


Moja opinia:
Paletka to dobry sposób, aby mieć wszystkie elementy do konturowania w jednym miejscu. Nie musimy dokupować poszczególnych elementów. 
Paletka jest okrągła, trochę większa niż puder. W środku znajdziemy wszystko, co potrzebne do wykonturowania buzi- puder matujący, bronzer, rozświetlacz oraz róż. Puder i bronzer możemy używać zamiennie- w dzień jaśniejszy, wieczorami ciemniejszy albo wybrać ten, który bardziej pasuje do naszej cery. Paletki są dostępne w dwóch wariantach.


Najlepiej nakłada mi się produkt miękkimi, ale dość gęstymi pędzelkami. Wtedy kosmetyki w paletce nie pylą. Z tyłu zostało krótko opisane co i gdzie nakładać- krótka informacja, ale podpowiedź duża jeżeli jeszcze nie mieliśmy okazji konturować. Paletka ładnie stapia się ze skórą. Róż uwydatnia kości policzkowe, natomiast rozświetlacz ładnie rozjaśnia twarz, a bronzer podkreśla rysy twarzy. Możemy łatwo wymodelować nos i stworzyć idealną linię żuchwy.


W kilku prostych krokach możemy nadać twarzy wyraz jaki chcemy. Jako, że to paletka to możemy ją zawsze wrzucić do torebki, a i tam nie zajmuje dużo miejsca. Pigmentacja jest bardzo dobra, dopasowuje się do karnacji. Lekka formuła kryje niedoskonałości i zapewnia matowe, ale nie tępe wykończenie. 


Produktu możemy również używać do makijażu oczu. Podbite bazą potrafią ozdobić nasze oko na wiele godzin. 

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *