Recenzja: Matujący podkład FIX MAT ALL in ONE nr 31 Soft Ivory- Revers Cosmetics


Strasznie przymroziło ostatnio, więc pielęgnacja powinna być bardziej treściwa. Nie zapominam także o dobrym podkładzie, który przymatuje moją cerę po nałożeniu kremu. Zapraszam na recenję podkładu Revers Cosmetics.

Kilka słów od producenta:
Matujący podkład FIX MAT ALL in ONE o wysokim poziomie krycia i przedłużonej trwałości. Lekka nieobciążająca formuła niweluje widoczność wszelkich niedoskonałości, przebarwień i drobnych zmarszczek. Podkład widocznie poprawia wygląd cery mieszanej i tłustej, nadaje jej aksamitne wykończenie oraz jednolity koloryt. Nowoczesna, nasycona pigmentami formuła utrzymuje make-up w nienagannym stanie przez wiele godzin. Efekt krycia można stopniować poprzez aplikację kolejnych warstw podkładu.
Ultra trwałość, perfekcyjne krycie oraz matowe wykończenie przy zachowaniu lekkości i świeżości skóry.

Więcej informacji:
>KLIK<


Moja opinia:
Opakowanie plastikowe, zakończone dzióbkiem- wygodne w użyciu, produkt nam się nie wylewa. Z tyłu znajdziemy kilka najważniejszych informacji.
Podkład ma lekką konsystencję, jest delikatny i łatwo go rozprowadzić na skórze. Pachnie bardzo  ładnie. Krycie jest równomierne, bez smug. Co ważne nie tworzy efektu maski.


Dzięki kosmetykowi otrzymamy ładne matowe wykończenie, ale lekko satynowe. Po prostu skóra wygląda promiennie, a my wyglądamy dobrze i zdrowo ;) Krycie jest wystarczające, podkład kryje drobne naczynka, nierównomierny koloryt czy zatkane pory. Świetnie sprawdza się na co dzień. Zapewnia nawilżenie skóry i naturalny efekt, nie podkreśla suchych skórek. 


Skóra mimo podkładu jest w stanie oddychać, nie zapycha porów.  Matujący podkład FIX MAT ALL in ONE nr 31 Soft Ivory, który używałam nie wpada w pomarańczowe tony, nie ciemnieje i nie żółknie. Jest po prostu beżowy.
Przy skórze mieszanej bardzo dobrze matuje i nie wysusza. Matuje na wiele godzin, nie potrzeba poprawek.

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *