Recenzja: Korygująca baza pod makijaż MINERAL CORRECTING MAKE-UP BASE- Revers Cosmetics


Baza potrafi ładnie przedłużyć żywotność makijażu. Firma Revers Cosmetics przygotowała bazę, która ma korygować zaczerwienienia. Jak obietnice producenta mają się do rzeczywistości?

Kilka słów od producenta:
MINERAL CORRECTING BASE. Baza korygująca zaczerwieniania i niedoskonałości cery. Skóra staje się gładka a popękane naczynka i rozszerzone pory mniej widoczne. Lekka konsystencja łatwo się aplikuje i pozostawia skórę nawilżoną i matową. Ułatwia aplikację fluidu i wydłuża trwałość makijażu. Chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, nie obciąża skóry.

Więcej informacji:
>KLIK<


Moja opinia:
Produkt został zamknięty w standardowej tubce w odcieniu miętowym z nakrętką. Z tyłu znajdziemy najważniejsze informacje jak stosowanie, przeznaczenie, działanie, skład, a także datę ważności. 
Baza ma lekki i słodki zapach, który po chwili wietrzeje. Kolor jest zbliżony do odcienia tubki. Kosmetyk ma lekko perłową poświatę. Konsystencja jest przyjemna, z łatwością się rozprowadza na skórze.


Baza bardzo szybko się wchłania i możemy nakładać po chwili podkład. Pierwsze co da się zauważyć po nałożeniu jej to lekkie wyrównanie kolorytu. Naczynka są odrobinkę mniej widoczne, a skóra jest delikatnie rozświetlona. Używany podkład na bazie dobrze się rozprowadza i wysycha równie szybko jak i bez niej. 


Trwałość makijażu zostaje ładnie wydłużona i wymaga mniejszej ilości poprawek. Cera pozostaje zmatowiona, czas jej przetłuszczania minimalnie się wydłuża, więc później możemy sięgnąć po bibułkę matującą. Korygująca baza pod makijaż nie wysusza buzi, nawet przez cały dzień noszenia makijażu. Twarz cały czas pozostaje nawilżona. Nie zauważyłam także zatykania porów czy powstawania wyprysków.


Dzięki temu, że baza wydłuża żywotność makijażu drobne naczynka stają się pod nim wolniej widoczne. Mam także wrażenie, że mniej kryjące podkłady lepiej zdają teraz egzamin. Na pewno kosmetyk pomaga przy rozszerzonych porach, które są bardziej zamaskowane. Skóra nie jest obciążona, mimo wszystko może oddychać.

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *