Recenzja: Korektor do twarzy CAMOUFLAGE liquid corrector nr 102- Revers Cosmetics


Przy ciemnych podkówkach pod oczami dobry korektor jest na wagę złota. Korektor Revers Cosmetics dobrze spełnia swoją rolę w tych momentach.

Kilka słów od producenta:
Wielozadaniowy korektor w płynie, optymalnie i bez efektu obciążenia koryguje  wszelkie niedoskonałości cery oraz cienie pod oczami. Sprawia że spojrzenie jest świeże i wypoczęte. Dzięki kremowej konsystencji i wysokiemu poziomowi krycia doskonale wyrównuje koloryt cery. Korektor tuszuje drobne zmarszczki, redukuje także widoczność zaczerwienień, nie rozmazuje się i nie przesuwa.  Produkt można używać pod podkład lub samodzielnie. Praktyczny aplikator z aksamitną końcówką pozwala na precyzyjną aplikację.
Ultra naturalny i długotrwały rezultat. Gwarancja jednolitej nieskazitelnej cery.

Więcej informacji:
>KLIK<


Moja opinia:
Kosmetyk wygląda jak błyszczyk. Aplikator zakończony jest delikatną gąbeczką. Kosmetyk dostępny jest w trzech uniwersalnych odcieniach. Ja mam odcień nr 102, który wpada w brzoskwiniowe tony. Produkt jest gęsty, ma kremową konsystencję, a zarazem jest bardzo lekki. Łatwo możemy go wklepać opuszkami palców.


Korektor do twarzy CAMOUFLAGE liquid corrector nr 102 ma bardzo dobre działanie. Stapia się ze skórą. Kryje cienie i rozświetla skórę pod oczami, dzięki czemu oczy wydają się mniej zmęczone, my wyglądamy na wyspane, a spojrzenie nabiera blasku. Nie powoduje uczucia ściągnięcia, nie zasycha i nie tworzy skorupy. Nie osadza się w załamaniach powiek, nie zbiera w nich. Cały czas skóra wygląda świeżo i promiennie.


Utrzymuje się na skórze przez długi czas. Nie spływa i nie zmywa się. Wygląda bardzo naturalnie i nie tworzy sztucznego efektu. Może być stosowany także na drobne niedoskonałości, szczególnie wypryski. 


Efekt krycia możemy spokojnie tonować nakładając kolejną warstwę korektora. Nie zauważyłam przy stosowaniu żadnego zapychania porów czy powstawania wyprysków. Na jednym oku noszę soczewkę, korektor nadaje się więc dla osób, które je noszą.

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *