Recenzja: Doctor Brew Summer Ale


Z rana może nie, ale kto wpadnie na piwko Doctor Brew na wieczór? ;)

Kilka słów od producenta: W twoich rękach właśnie impreza się zaczyna, a w butelce filozoficzny skutek czy przyczyna? Więc spij nektar z tego butelkowego naczynia, weź to poczuj na sobie, bo to zmienia wnętrza klimat. To jest Summer Ale podbudowany chmielami, tak by smak między nami rozpływał się owocami!

Więcej informacji: >KLIK<


Moja opinia: Produkt znajduje się w typowej szklanej, ciemnej butelce. Szata graficzna miła dla oka. Na etykiecie znajdziemy przyjemny, wierszowany opis oraz wszystkie ważne informacje.
Po otwarciu butelki możemy wyczuć przyjemny owocowy zapach. Mi się kojarzy z dojrzałą gruszką.


Kolor piwa bursztynowy, po wlaniu do szklanki tworzy wysoką, aksamitną piankę, gorzką w smaku. Piwo jest naturalnie mętne i niefiltrowane. Jeżeli chodzi o smak to Summer Ale jest wyjątkowe i wyrafinowane, dość subtelne w smaku.


Goryczka jest wyczuwalna na końcu, jest zakończeniem przyjemności jaką daje Summer Ale. Każdy łyk, jest gładki i delikatny, mocno owocowy z finishem goryczki. Złożoność słodów i mieszanka chmielu daje niesamowity i świeży smak owoców egzotycznych, szczególnie mango. Jest to lekkie i orzeźwiające, idealne na lato. Pozostawia owocowo-gorzki posmak.

Summer Ale jest na tyle lekkie, że zasmakuje nie tylko koneserom i smakoszom, ale i kobietom, które lubią owocowe smaki :)

Dr Brew

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *