Recenzja: BELOV, Kolagenowe płatki na oczy ze Złotem- Green Asia


Jak dotąd spotykałam się ze zwykłymi płatkami pod oczy nakładanymi poniżej oczu. Wczoraj dzięki uprzejmości Green Asia miałam okazję przetestować płatki na oczy ;)

Kilka słów od producenta:
Maska pozwalają szybko wzmocnić delikatną skórę wokół oczu a także zlikwidować przebarwienia i opuchnięcia pod oczami. Stosuj systematycznie a skóra pod oczami będzie wzmocniona i lśniąca wewnętrzną siłą. W widoczny sposób odmładza, gładka, jędrna i bez przebarwień. Mają 2 raz większą powierzchnię niż standardowe płatki pod oczy. 

Więcej informacji:
>KLIK<


Moja opinia:
W jednym opakowaniu mamy dwa płatki kolagenowe. Opakowanie jest dobrze zabezpieczone, opatrzone informacją w języku polskim, a płatki znajdują się w formie. Jak dotąd to płatki, które mają najwięcej esencji w opakowaniu. Mimo iż są mocno nasączone, aż początkowo lekko z nich kapie, to w opakowaniu znajduje się jeszcze dużo esencji, którą wklepałam w skórę buzi. 


Płatki są nietuzinkowe, mają kształt owalu. Nakładamy je na skórę wokół oczu. W płatkach zostały wycięte otwory na oczy. Mam dość duże oczy, więc miałam lekki problem z ich dopasowaniem, ale po chwili się udało. Płatki mają dużo większą powierzchnię niż typowe. Zajmują większą część pod oczami, górne powieki aż do łuku brwiowego, sięgają aż do skroni i zachodzą lekko na nos.


Po chwili od nałożenia odczułam przyjemne uczucie chłodzenia. Za to właśnie uwielbiam wszelkie płatki. Przy zmęczonych oczach chłód lekko przenika przez powieki do oczu, przez co i one odpoczywają. 
BELOV, Kolagenowe płatki na oczy ze Złotem działają kojąco na skórę wokół oczu. Znika uczucie zmęczenia oczu i piasku pod powiekami. Dla mnie mają podobne działanie jak okulary żelowe na zmęczone oczy. Przez 15-20 minut możemy cieszyć się tym przyjemnym stanem.


Po ściągnięciu płatków można zauważyć cudowne nawilżenie skóry. Wygląd skóry wokół oczu od razu się poprawia. Oczy są bardziej wypoczęte, a spojrzenie zyskuje na świeżości, nawet kiedy się nie wyśpimy. Skóra jest zregenerowana i odżywiona, a także jest bardziej sprężysta. Cienie pod oczami zostały lekko rozjaśnione. Worków pod oczami nie miałam, więc nie wiem jak wygląda działanie pod tym kątem. Jednak ze względu na natychmiastowe działanie warto zastosować taki produkt przed większym wyjściem.

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *