Przygotujmy się na lata || Dear-Lover

Zobacz blog

Co prawda pogoda nie zachęca oraz nie sugeruje nadchodzącej pory roku. Jednak patrząc na czas oczekiwania rzeczy z zagranicznych stron, to idealny czas na przygotowania do sezonu wakacyjnego. Dlatego mam dla was prezentację sklepu, który już pojawił się na mojej stronie. W ostatnim zamówieniu nie wszystko było idealne, jednak dwie sukienki były naprawdę trafnym wyborem. Jednak dziś motywem przewodnim będą wakacje! Które swoją drogą już mam. A rzeczy jakie jakie przygotowałam są z kategorii: wholesale swimwear, wholesale dresses, Wholesale Women’s ClothingDear-LoverNic tak nie kojarzy mi się z wakacjami, jak motywy kwiatowe. Co prawda osobiście nie mam za wiele ubrań w tym wzorze, ale chyba pora to zmienić! 
Nothing reminds me of holidays like flower motifs. Although I personally do not have too many clothes in this pattern, but it’s time to change it!
LINK LINK LINK  LINK 

Wakacje bez kąpieli nie ważne czy nad rzeką, zalewem czy innym zbiornikiem wody. Strój kąpielowy to obowiązkowy element wakacyjnego wyjazdu. Więc i tym przypadku mam dla was kilka propozycji, które mi wpadły w oko.
Holidays without bathing does not matter whether by the river, lagoon or other water reservoir. A swimsuit is an obligatory element of a holiday trip. So this case also has some suggestions for you that have caught my eye. 
LINK  LINK LINK 


Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *