Przegląd poczty


Pierwsza przesyłka dotarła od Pharma Nord- Pani Agnieszka dosłała mi Bio- Magnez :)

Pharma Nord

Druga przesyłka dotarła do mnie od Dr Brew, a w niej 7 różnych piw i szklanka firmowa :)

Kompozycja najbardziej wysmakowanych połączeń, otwiera w nas doznania zupełnie innej jakości.
Chcąc podzielić się tym, co robimy najlepiej, dajemy Tobie to, co smakuje nam najbardziej- skrzętnie zabutelkowane nutki zapachów i smaków.
Jedne brzmią, inne pachną, jeszcze inne smakują- to właśnie jest Doctor Brew.
W kierunku dni których jeszcze nie znamy.

Zapraszam na stronę Dr Brew:
>KLIK<


Kolejną współpracę nawiązałam z Bio-oil. Dodatkowo otrzymałam jeszcze plasterki Salvequick :)

Bio‑Oil jest specjalistycznym produktem do pielęgnacji skóry, przygotowanym aby pomóc poprawić wygląd bliz, rozstępów i nierównomiernego kolorytu skóry. Jest również efektywny w przypadku problemu ze skórą starzejącą się i odwodnioną. Od wprowadzenia na światowe rynki w 2002 r., Bio‑Oil zdobył 224 nagród w kategorii produktów do pielęgnacji skóry. W 18 krajach zajmuje 1 miejsce w sprzedaży produktów poprawiających wygląd blizn i rozstępów.

Zapraszam na stronę Bio-oil:
>KLIK<


Po kilku mailach z przemiłym Panem Arkiem otrzymałam 14 dniowy zestaw pasków wybielających Happy Smile :)

Paski wybielające zęby – najprostszy i wyjątkowo skuteczny sposób, dbania o piękny uśmiech. Paski, to silikonowa baza, na którą nałożono warstewkę żelu. Ten żel, to nic innego, jak woda utleniona w stężeniu 8-10%. Tlen uwalniany z wody utlenionej, łączy się z cząsteczkami zabrudzeń, zalegających na szkliwie i neutralizuje je. W taki sposób dzień za dniem, Twoje zęby stają się coraz bielsze.

Strona FB Happy Smile:
>KLIK<


Ta paczka pochodzi ze współpracy z Livioon. Testować będę 2 perfumy, zestaw prezentowy oraz Face Glow :)

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży luksusowych perfum pochodzących z Francji – kraju, który do dnia dzisiejszego słynie z ich produkcji. Dziś perfumy to sposób na wyrażenie siebie, swoich uczuć i marzeń. Zapach towarzyszy nam każdego dnia przywołując najdalsze wspomnienia, przypominając bliskich lub szczególne wydarzenia naszego życia. Perfumy dobrej jakości tworzą aurę pożądania i luksusu. Codzienne używanie perfum to nie tylko nawyk estetyczny ale cała historia kultury życia społecznego.

Pomysł powstania Livioon zrodził się kilka lat temu podczas pobytu w Prowansji, której obszar charakteryzuje ogromny wybór roślin stanowiących składniki do tworzenia kompozycji zapachowych.


Zapraszam na stronę producenta:
>KLIK<


Z firmą Onyx Tan będę testować przyspieszać opalania Booster :)

Firma Onyx International od lat stawia na najwyższą jakość kosmetyków do opalania, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Użytkowników.

Zapraszam na stronę producenta:
>KLIK<
Ostatnia paczuszka przybyła do mnie od Noble Health. Kiedyś już miałam przyjemność współpracować z tą firmą :) Teraz mam możliwość przetestowania NH Provital Activ+

Noble Health

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *