Przeczytałam, wiem i jestem pod wrażeniem, czyli jak zostać milionerem

Czy wiesz, że każdy z nas może być milionerem? Nie, nie jest to wyświechtana bajka z głupich gazet. Nie jest to również utopia. I jest to naprawdę na wyciągnięcie ręki. To właśnie zrozumiałam po przeczytaniu książki „Sekrety amerykańskich milionerów”.

Tak, tak właśnie tak jak w tytule napisałam, po przeczytaniu, ale nawet w trakcie czytania tej książki byłam i jestem pod wielkim wrażeniem. Niby to o rynku amerykańskim, ale wiele informacji można przełożyć na Polskę i tutaj zacząć stosować.
Zawsze marzyłam o tym aby być mega mega bogatą, robić co chcę, mieć co chcę i wogóle nie przejmować się niczym. I pewnie każdy tak chce. :) Jednak w rodzinie milionerskiej się nie urodziłam i do wszystkiego trzeba dojść samemu. I takie książki w dużej mierze mogą pomóc i otworzyć oczy na pewne ważne aspekty życia i jeśli marzysz o tym samym, tobie również mogą pomóc.

Czego możesz dowiedzieć się i nauczyć po przeczytaniu książki „Sekrety amerykańskich milionerów”?

=> że bycie mega bogatym jest realne dla każdego, może nie teraz ale w przyszłości na pewno, lecz trzeba tylko począć pewne kroki już dziś,
=>  że życie bogatych ludzi z filmów to w większości fikcja,
=>  że większość milionerów żyje całkowicie inaczej,
=> że najważniejsze to być gospodarnym,
=> że może pieniądze szczęścia nie dają, ale sprawiają, że nie musisz się już o nie martwić,
=> że życie ponad stan jest dla nieudaczników,
=> że warto być odważnym i przedsiębiorczym,
=> że nawet zarabiając duże pieniądze, ale nadmiernie konsumując nigdy nie zbliżysz się do miliona, a tylko oszukujesz siebie, że jesteś tym kim nie jesteś,
=> że ważne jest żyć poniżej własnych możliwości, odkładanie i inwestowanie pieniędzy.

Ostatni punkt to jest ten najważniejszy i to jest ich główny sekret, ale więcej dowiesz się czytając książę, którą Ci serdecznie polecam.:)

Pozdrawiam,
Magda

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *