Projekt wiosna, miasto i rower – stylizacja z marynarką w kratę

Zobacz blog

Witajcie :)Wiosna w tym roku jest tak ciepła, że każdy dzień bez roweru jest dla mnie dniem straconym. Dojeżdżam nim gdzie się tylko da, jeśli odległość na to pozwala. Widzę też, że dzięki systemowi rowerów miejskich coraz więcej ludzi przemieszcza się tym dwukołowym cudem techniki, zamiast tkwić na przystankach czy w samochodowych korkach. 

Powoli Polacy dostrzegają, że rower nie musi być tylko weekendową rozrywką, a pełnoprawnym środkiem transportu, co jest dobre i dla środowiska i dla nas samych. W końcu gdy wracamy z pracy czy z miastowej bieganiny do domu, często nie mamy już siły na żaden sport. Dojeżdżając rowerem dbamy o kondycję w ramach codziennych zajęć. Ruszamy się systematycznie i „bezboleśnie”, bo przy okazji, a do tego możemy cieszyć się z pięknych wiosennych dni, które przy dojazdach autem czy autobusem uciekają przez palce.

Jako zagorzała rowerzystka postanowiłam rozpocząć na moim blogu cykl, w którym będę prezentować swoje wiosenne, rowerowe stylizacje, w których śmiało można pojechać do miasta czy pójść do wielu miejsc pracy. Moim celem jest pokazanie, że na rower nie musimy ubierać się w przysłowiowe dresy. Można jeździć na rowerze i wyglądać elegancko i stylowo. Rower wcale nie musi ograniczać, o czym przekonałam się podczas pobytu w Holandii. 

Stylizacja otwierająca mój „rowerowy cykl” składa się szarej marynarki we wciąż modną kratę (inną stylizację z tą marynarką możecie zobaczyć TUTAJ ), grafitowych chinosów i białej koszulki z rowerem (a jakżeby inaczej ;). Całość uzupełniłam wygodnymi butami na niewielkiej koturnie, biżuterią i torebką w kolorze taupe. W takim zestawie spokojnie można zaparkować rower i chodzić po mieście. 
Marynarka – Mohito
T-shirt – Orsay
Spodnie – Top Secret
Buty – Ryłko
Torebka – Ralph Lauren 
Łańcuszek – Tous
Zegarek i bransoletka – Michael Kors
Okulary – Ralph Lauren

* Foto Krzak


Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *