PREPARAT PUNKTOWY ACNE SPOT TREATMENT

PREPARAT PUNKTOWY ACNE SPOT TREATMENT


Dzień dobry:) Kto rano wstaje temu Pan Bóg daje?? Ale co konkretnie hmm??:P Dzisiaj od rana pochmurnie ale na dworze zapowiada się dzień parny; deszczyk mało co orzeźwił nasze okolice:/  Wielka szkoda.

Może pamiętacie wpisy związane z mą cerą trądzikową jak i walką z bliznami potrądzikowymi?? Jeśli nie to warto je wyszukać ponieważ porównując cerę do poprzednich lat mogę znacząco powiedzieć WOW:* 

Aktualnie zapomniałam o cerze trądzikowej teraz jest raczej mieszana z skłonnością do podrażnień i przesuszeń na czole, a od czasu do czasu przed pewnym okresem miesięcznym jakiś mały bąbel wpadnie na wizytę niezapowiedzianą i co wtedy??


Związku z tym iż teraz nie widzę sensu aby stosować kosmetyki stricte do cery trądzikowej preparaty punktowe w tym wydaniu wydają się być najlepszym rozwiązaniem.  


Dlaczego?
Ponieważ atakujemy „problem” bezpośrednio tj. w miejsce docelowe. 

Właśnie tak działa  PREPARAT PUNKTOWY ACNE SPOT TREATMENT, który dozujemy konkretnie na krostkę, która już nam na skórze ewoluowała albo zaczyna swój stan zapalny tak naprawdę nie ważne w jakim jest momencie rozwojowym ważne aby natychmiastowo nałożyć punktowo preparat, który skutecznie „załatwi” problem. 


 PREPARAT PUNKTOWY ACNE SPOT TREATMENT w swoim składzie posiada kwas salicylowy 2% , który działa bakteriobójczo i złuszczająco, dzięki temu mamy pewność iż nasza zmiana trądzikowa jest odpowiednio odkażona, a bakterię powodujące zmianę odpowiednio zabijane i niwelowane, a przez kwas, który złuszcza naskórek nie robią nam się mega czopy ropne i nic nie zastaje w miejscu. 

Każdy bąbel, czy chrosta szybko zlokalizowana i zaatakowana punktowym preparatem może być pewna iż szybko zniknie  z naszej twarzy nie zostawiając żadnych brzydkich śladów, czy też przebarwień. 


Zatem kochani jeśli szukacie skutecznego kosmetyku, który szybko poradzi sobie z pojedynczymi tak zwanymi syfkami takowy preparat spiszę się na medal bo nie tylko osuszy i odkazi ale zapewnia szybkie gojenie bez pozostawiania śladów, czy też blizn, a to bardzo ważne przy pozbywaniu się  takich problemów skórnych bo pozbycie się trądziku to jedno, a jego pozostałości to drugi etap….

Jak możecie zauważyć preparat punktowy z pozoru wygląda jak krem pod oczy przez swój minimalizm ale jeśli chodzi o zmiany punktowe to to jest wystarczająca ilość przy założeniu iż zmagamy się z pojedynczymi wypryskami. 

Miłego dnia:* 

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *