PODKŁAD MINERALNY – JAK DOBRAĆ IDEALNY ODCIEŃ? – ANNABELLE MINERALS

Kosmetyki mineralne stają się coraz bardziej popularne ostatnimi czasy. Dziś chciałam Wam pokazać moje ulubione, te z Annabelle Minerals. Używam ich od ubiegłego lata i jestem bardzo zadowolona – z krycia, trwałości i ogólnego efektu jaki zostawiają na skórze. Są w 100% naturalne – to zmielone minerały – i dają naturalne, a zarazem trwałe wykończenie.

Ostatnio Annabelle Minerals wypuściło serię małych próbek podkładów mineralnych zapakowanych w jedno pudełeczko – zestaw miniaturek podkładów. To idealna okazja do dobrania dla siebie odpowiedniego odcienia. W pudełku dostajemy 16 próbek podkładów w różnych odcieniach.

Dla mojej karnacji wzięłam pod uwagę dwie serie odcieni „Sunny” i „Golden”. Jak widzicie najlepiej sprawdził się odcień „golden fair” i „golden fairest” – takie też mam w wersji pełnowymiarowej.

Świetnie do tych podkładów sprawdzają się też pędzle dostępne na stronie. Zapewniają idealne krycie i równomierne rozprowadzenie produktu na skórze.

Miałyście już styczność z mineralnymi podkładami? A może już od dawna korzystacie z produktów marki Annabelle Minerals? Koniecznie dajcie znać!


Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *