Piękne oczy przez cały dzień

Zobacz blog
Stosuję delikatny rodzaj makijażu oczu, ale przez to potrzebuję trwałych kosmetyków, które dają radę utrzymać się na powiekach i rzęsach przez wiele godzin.
Od jakiegoś czasu najważniejszym elementem make-upu dla mnie stała się gruba, czarna kreska wokół oczu. Przyznam się od razu, że dość późno odkryłam ten jakże istotny element makijażu i żałuję, że wcześniej go pomijałam, ale jak mawiają: lepiej późno niż wcale, więc dziś z rozkoszą przeciągam czarną kreskę na powiekach, starając się to czynić z wielką gracją i starannością na jaką pozwala mi czas i wprawa.
Jednak każdy eyeliner zbyt krótko utrzymywał się na powiekach a na latanie do łazienki i uporczywe poprawianie nie mam zarówno czasu jak  i ochoty.
Szukałam więc czegoś trwałego, wyrazistego, a zarazem w przystępnej na moją kieszeń cenie.
Jedną z drogerii, które dość często odwiedzam jest HEBE. Tutaj miła pani poradziła mi zakup tuszu do kresek w żelu firmy Rimmel w cenie około 20 zł.
Zakup okazał się strzałem w dziesiątkę. Tusz faktycznie trzyma się na powiekach przez cały dzień, a dołączony pędzelek pozwala na dość precyzyjne wykonanie kresek.
Jedynym problemem stało się dla mnie na początku wieczorne zmywanie, gdyż – jak zapewne każda wie – wodoodporne kosmetyki schodzą dość opornie! Początkowo próbowałam to robić zwykłym płynem do demakijażu, ale on niestety nie potrafił poradzić sobie z opornym żelem i rano wyglądałam jak zombi!!!
W końcu jednak znalazłam sposób, zakupując dwufazowy płyny do demakijażu oczu, wpierw firmy NIVEA, potem LIRENE. Oba bez problemu poradziły sobie z demakijażem oczek.

Piękne oczy w dzień i w nocy…Ach, co za rozkosz…:)))))

Zatem drogie panie: MIŁEJ…KRESKI?!:)

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *