Phytochemical Skin Supplement Sheet Mask (Isoflavone/Deep Moisture)

Phytochemical Skin Supplement Sheet Mask (Isoflavone/Deep Moisture)



W zeszłym tygodniu wybrałam się na kwasy do salonu kosmetycznego, a że wybrałam kwasy naprawdę o mocnym działaniu, gdzie producent wspomniał iż te kwasy można tylko dawkować na skórę klienta po szkoleniu to możecie się tylko domyślić jak mocne one były na tyle, że już następnego dnia po zabiegu z mojego podbródka skóra schodziła płatami….
Oprócz złuszczania się naskórka moja skóra była bardzo napięta na tyle iż przez cały dzień czułam delikatny dyskomfort, a do tego była silnie przesuszona przez co natychmiastowo potrzebowała silnej dawki nawilżenia oraz komfortu…


Zatem po kilku dniach od zabiegu przypomniałam sobie przecież, że w swych zapasach kosmetycznych posiadam maseczkę w płachcie missha, której głównym działaniem przecież jest dogłębne nawilżenie skóry, rozświetlenie jak i wspomogą utrzymaniu wody w naskórku. 

Tak naprawdę jeśli chodzi o działanie maseczki to nie ma  tutaj sposobu by  bardzo się rozpisywać na jej temat tylko od razu zaproponować wam zakup maseczki np w internetowym sklepie skingarden ponieważ maseczka działa wyjątkowo dobrze, a nawet  śmiało można rzecz, że wspaniale. 


Jak już wspomniałam powyżej o wszelakich „problemach” skórnych spowodowanych zabiegiem można było zapomnieć po 20 minutach trzymania białego płatu na skórze, który jest świetnie nasączony składnikami aktywnymi, a dodatkowo maseczka świetnie dopasowuje się do twarzy przylegając do niej idealnie.

Działanie maseczki jest intensywnie dobre i skuteczne ponieważ w bardzo krótki okres czasu sprawia, że skóra jest zregenerowana, bez uczucia napięcia, czy też uczucia ściągania skóry, a przy tym cera jest intensywnie nawilżona i nawodniona, a więc o wszelakich oznakach przesuszenia cery możemy natychmiast zapomnieć.

Po upływie odpowiedniego czasu pozostałości maseczki warto delikatnie wklepać w skórę lub pozwolić  resztkom samoistnie wniknąć w skórę i pozwolić działać….

Mam dobrą informację dla tych, którzy nie lubią kupować przez internet w sklepach stacjonarnych Sephora także kilka produktów missha znajdziecie. 



Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *