Pasta do zębów Dabur z neem.

Pasta do zębów Dabur z neem.


O pastach do zębów rzadko można poczytać na blogach sama nie wiem czym to jest spowodowane, a przecież to bardzo ważny czynnik naszej higieny osobistej.  Dlatego też bardzo mi miło, że mogę wam przedstawić ajurwedyjską, ziołową pastę do zębów.


Pasta do zębów Dabur z neem  bardzo się różni od tych wszystkich drogeryjnych past. Dlaczego? Nie zawiera fluoru, środków chemicznych i słodzików,a do tego jest istnie ziołowa ale o tym możecie poczytać TUTAJ. 


Pasta jak to pasta znajduje się w zwykłej tubce, której szata graficzna od razu kojarzy nam się z ziołami ale przede wszystkim co upewnia nas w jej ziołowe pochodzenie to kolor i posmak. Tubka pasty mieści się również w kartonowym, prostokątnym pudełku, który macie na zdjęciach aczkolwiek teraz wchodząc na stronę sprzedającego pastę patrzę, że producent zmienił opakowanie-nie wiem czemu to poprzednie bardziej mi się podobało. 
Zapach pasty jest ziołowy ale szybko ulatniający się, Kolor pasty jest brunatno zielony.  Największym zaskoczeniem jest smak pasty. Zazwyczaj pasty są miętowe w smaku, a tu mamy zioła, które bardzo są wyczuwalne. Ja tą pastę stosowałam w dzień w dzień i za pierwszym umyciem zębów myślałam ,że już więcej po nią nie sięgnę bo jej posmak był naprawdę okropny. Reszta domowników po pierwszym umyciu dała sobie z nią spokój ale mnie nie wypadało prawda?


O dziwo im częściej myłam ta pastą zęby tym bardziej jej smak mi nie przeszkadzał, a teraz, gdy ją skończyłam nawet mi jej brakuję;P 

Teraz jednak przejdźmy do działania bo to one jest najważniejsze: 
jak dla mnie genialne! Już dawno żadna pasta tak zębów mi nie wybieliła te wszystkie wybielające pasty zazwyczaj jak wybielą zęby to albo  sprawiają, że są one „podrażnione” albo zaczynają mi krwawić dziąsła. W tym przypadku było inaczej. Zęby się ładnie wybieliły, a osad z kawy, czy herbaty zaczął znikać, a co najważniejsze moje zęby stały się mocniejsze mniej podatne na czynniki zewnętrze tj. zimno i ciepło oraz moje dziąsła nie krwawią. 


Muszę przyznać ,że to jedna z lepszych past, które miałam.
Kosztuje tez nie wiele bo  11,90 zł-zawsze można poczekać na promocję. Wydajność jest normalna tzn. jak często i gęsto używamy pastę tak ona i nam się skończy. 

Widzę, że w internetowym sklepie http://zielonysklep.com/pl jest więcej interesujących ajurwedyjskich i ziołowych past warte przetestowania. 


Znacie ta pastę? A może macie jakieś godne polecenia pasty, które nie są normalnie dostępne w drogeriach? 

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *