Parisian Chic

Parisian Chic

Wyjeżdżając w podróż, oprócz pięknej architekturze, przyrodzie i miejscom, lubimy przyjrzeć się nieco bliżej ludziom…Paryż zachwycił nas swoim szykiem…Zobaczcie sami!

To co rzuciło nam się w oczy, a raczej w nos, to zapach wszechobecnych perfum. Idąc ulicą utulały nas piękne zapachy oryginalnych perfum ludzi przechodzących obok. Nie było to zapachy ani kwiatowe, czy owocowe, ale głębokie, korzenne i eleganckie aromaty.
Słowa, które rzucają nam się na usta myśląc o paryskim stylu to: szyk, klasa i elegancja. Elegancja oczywiście może też iść w parze z luzem. Paryżanie nierzadko ubierają sportowe buty do formalnej całości. Zarówno u kobiet i u mężczyzn króluje prostota, ciemne kolory i modowy minimalizm. 
Jeżeli lubisz kolory zdecydowanie nie wpisujesz się w styl Francuzek, gdyż dla nich to czerń jest dobra na wszystko, a największym szaleństwem kolorystycznym pozostaje szarość. Jak u kobiet wydawało nam się to nieco nudne, tak mężczyźni w swojej klasie, elegancji i prostocie po raz kolejny zrobili na nas wrażenie.
Co myślicie o paryskim szyku? 

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *