Old red checked

Cześć ;)
Tym razem mam na sobie koszulkę z długim rękawem, która udaje koszulę i szare spodnie z Reserved. Do tego lekko ciemniejsze od spodni trampki. Co do samych koszul, to w taki sposób lubię nosić je najbardziej tj. podwinięte rękawy i zapięty pod szyją kołnierzyk.
Długo zastanawiałem się, o czym dziś napisać. Ponieważ, dziś byłem na rozstrzygnięciu konkursu poetyckiego, w którym zająłem trzecie miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych, tym razem wstawię na bloga nagrodzony wiersz.

Hi;)
This time, I’m wearing a shirt with long sleeves that pretends shirt and gray pants Reserved. For this slightly darker than the pants sneakers. As for the shirts themselves, in such a way that I like to wear them most, ie. They rolled up our sleeves and buttoned at the neck collar.
Long I wondered what to write today. Because, today I was on a ruling poetry contest in which I took third place in the category of secondary schools, this time I’ll put on the blog rewarded row.
Translated by Google


Mam nadzieję, że wam się spodoba. Jeśli chodzi o pisanie, to rzadko piszę, ale za to tylko wtedy kiedy wiem, że coś dobrego z tego wyjdzie. Muszę pochwalić organizatorów konkursu, za ufundowanie naprawdę godnych nagród. Chodzi mi o to, że na wszystkich innych konkursach literackich w których miałem okazję brać udział uczestnicy otrzymywali 1 max 2 książki. W tym przypadku osoby, które zajęły miejsce na podium dostawały od 2 do 6 książek. Mam nadzieję, że napiszecie w komentarzach swoje zdanie na temat poezji i literatury. A przede wszystkim, czy sami piszecie lub pisaliście? 

I hope you like it. When it comes to writing, it rarely write, but it is only when they know that something good will come of this. I must commend the organizers of the competition, for founding really worthy of awards. I mean that in all other literary competitions in which I had the opportunity to participate participants received 1 max 2 books. In this case, the person who took the place on the podium were getting from 2 to 6 books. I hope that you write in the comments what you think about poetry and literature. And above all, whether you write or you wrote yourself?
Translated by Google

Koszula/Shirt – SH
Spodnie/Pants – Reserved
Buty/Shoes – Pepco

Fashion Projects – Klik
Lookbook – Klik
Google+ – Klik
Instagram – Klik
Tumblr – Klik
Ask – Klik

Jeśli post Ci się spodobał proszę, kliknij +1 w Google.
If you liked the post, please click +1 on Google.

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *